👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Tymoteusz-2 - murowana – ceramika KRD2308

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój dzienny
31,40
31,40
2. Hall
24,10
26,70
3. Garaż jednostanowiskowy
23
23
4. Pokój
18,10
18,10
5. Pokój
14,10
14,10
6. Pokój
14,10
14,10
7. Pokój
10,80
10,80
8. Kuchnia
10,30
10,30
9. Kotłownia
6,80
6,80
10. Łazienka
6,10
6,10
11. Wiatrołap
4,70
4,70
12. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
3,50
13. Łazienka
3,10
3,10
14. Schody
2,10
2,10
Razem
172,20
174,80

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
23,40
35,40
2. Pokój
18,50
29,50
3. Pokój
16,30
26,70
4. Korytarz
15,30
15,30
5. Łazienka
7
9,30
6. Garderoba
6,40
10,80
7. Garderoba
5,50
10,80
8. Garderoba
5,40
10,70
9. Pomieszczenie gospodarcze
6,40
10. Schody
2,10
2,10
Razem
99,90
157

Pow. użytkowa

234,70 m²

Pokoje

7

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

7,40 m

Powierzchnia zabudowy

227,90 m²

Min. szer. i dł. działki

25,1 x 26 m

ikona Pobierz i drukuj

Tymoteusz-2 - murowana – ceramika - KRD2308

ikona 234,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona7
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 172,20 m²

Projekt domu Tymoteusz-2 - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 7 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój dzienny
31,40
31,40
2. Hall
24,10
26,70
3. Garaż jednostanowiskowy
23
23
4. Pokój
18,10
18,10
5. Pokój
14,10
14,10
6. Pokój
14,10
14,10
7. Pokój
10,80
10,80
8. Kuchnia
10,30
10,30
9. Kotłownia
6,80
6,80
10. Łazienka
6,10
6,10
11. Wiatrołap
4,70
4,70
12. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
3,50
13. Łazienka
3,10
3,10
14. Schody
2,10
2,10
Razem
172,20
174,80

Poddasze - 99,90 m²

Projekt domu Tymoteusz-2 - murowana – ceramika - rzut poddasza, dom liczy 7 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
23,40
35,40
2. Pokój
18,50
29,50
3. Pokój
16,30
26,70
4. Korytarz
15,30
15,30
5. Łazienka
7
9,30
6. Garderoba
6,40
10,80
7. Garderoba
5,50
10,80
8. Garderoba
5,40
10,70
9. Pomieszczenie gospodarcze
6,40
10. Schody
2,10
2,10
Razem
99,90
157

Warianty projektu (3)

PROMOCJA
Projekt domu Tymoteusz G2 (1558)
Tymoteusz G2 (1558)
Dodano!
Dodano!
140,20 m²
4
2
2

4 490 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Projekt domu Tymoteusz (1538)
Tymoteusz (1538)
Dodano!
Dodano!
142,50 m²
4
2
1

4 890 zł

PROMOCJA
Projekt domu Tymoteusz Rex (1691)
Tymoteusz Rex (1691)
Dodano!
Dodano!
128,20 m²
4
2
2

4 290 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 240 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (435)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1729 LKP1063
LK&1729
Dodano!
Dodano!
219,47 m²
4
2
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1553 LKP1104
LK&1553
Dodano!
Dodano!
230,30 m²
5
2
2

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła KRY1001
Nasza Stodoła
Dodano!
Dodano!
238 m²
5
4
2

7 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1817 LKP1014
LK&1817
Dodano!
Dodano!
235,22 m²
2
2
2

14 760 zł

Zdjęcie 1 projektu Lilit BBI1010
Lilit
Dodano!
Dodano!
221,44 m²
6
4
0

6 950 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 091 NEW dwulokalowy LUA1703
APS 091 NEW dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
236,40 m²
5
4
2

7 199 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1733 LKP1061
LK&1733
Dodano!
Dodano!
235,80 m²
4
2
4

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1684 LKP1072
LK&1684
Dodano!
Dodano!
224,62 m²
4
3
3

16 000 zł

Autor: Archeton

234,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

227,90 m²

Powierzchnia dachu

351,20 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

7,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,10 m

Min. długość działki
Tooltip

26 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: ceramika poryzowana Porotherm 25 cm + styropian gr. 15 cm. Ściany wewnętrzne: ceramika poryzowana Porotherm gr. 25 cm. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: płatwiowa. Rodzaj schodów: drewniane na konstrukcji stalowej. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Tymoteusz-2 - murowana – ceramika

Dom Tymoteusz-2 - murowana – ceramika jest inną propozycją popularnego projektu Tymoteusz - murowana – beton komórkowy. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Tymoteusz-2 - murowana – ceramika jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem czterospadowym, który świetniesię prezentuje. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Tymoteusz-2 - murowana – ceramika to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględnionych w domu siedem sypialni to optymalna opcja dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.