Sprawdź

Projekt domu Tukan - murowana – ceramika KRD2039

1. Wiatrołap
4,40
2. Hall
10,60
3. Kuchnia
9,70
4. Jadalnia
12,40
5. Pokój dzienny
27,40
6. Korytarz
4,10
7. Pokój
12
8. Łazienka
3,10
9. Kotłownia
5,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
1,90
11. Schody
3,10
12. Pomieszczenie gospodarcze
3,80
13. Garaż jednostanowiskowy
16,80
Razem
114,60
114,60

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
5,60
5,60
2. Pokój
17,50
19,90
3. Pokój
12,20
14,90
4. Łazienka
5,40
5,80
5. Pokój
13,90
15,50
6. Schody
3
3
Razem
57,60
64,70

Pow. użytkowa

140,20 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia zabudowy

150,40 m²

Min. szer. i dł. działki

20,9 x 25,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Tukan - murowana – ceramika - KRD2039

ikona 140,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 114,60 m²

Projekt domu Tukan - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,40
2. Hall
10,60
3. Kuchnia
9,70
4. Jadalnia
12,40
5. Pokój dzienny
27,40
6. Korytarz
4,10
7. Pokój
12
8. Łazienka
3,10
9. Kotłownia
5,30
10. Pomieszczenie gospodarcze
1,90
11. Schody
3,10
12. Pomieszczenie gospodarcze
3,80
13. Garaż jednostanowiskowy
16,80
Razem
114,60
114,60

Poddasze - 57,60 m²

Projekt domu Tukan - murowana – ceramika - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
5,60
5,60
2. Pokój
17,50
19,90
3. Pokój
12,20
14,90
4. Łazienka
5,40
5,80
5. Pokój
13,90
15,50
6. Schody
3
3
Razem
57,60
64,70

Podobne projekty (2006)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu House 01 WRG1029
House 01
Dodano!
Dodano!
134,94 m²
4
2
2

6 390 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Tura (1329) KRD2457
Aleksandria Tura (1329)
Dodano!
Dodano!
149,60 m²
5
3
0

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu N7-G2 KKG1041
N7-G2
Dodano!
Dodano!
143,46 m²
4
3
2

6 600 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-51 wariant 1 JGC1173
BW-51 wariant 1
Dodano!
Dodano!
126,80 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Kompaktowy 02A KZB1020
Kompaktowy 02A
Dodano!
Dodano!
134,29 m²
4
2
1

5 800 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-52 bez garażu JGC1169
BW-52 bez garażu
Dodano!
Dodano!
129,90 m²
4
3
0

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-24 z garażem JGC1043
BW-24 z garażem
Dodano!
Dodano!
148,30 m²
5
5
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Julia 2 WAH1706
Willa Julia 2
Dodano!
Dodano!
153,78 m²
5
2
2

5 112 zł

6 390 zł

Tooltip

Cena regularna

5 112 zł najniższa cena

Autor: Archeton

140,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

150,40 m²

Powierzchnia dachu

227 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,90 m

Min. długość działki
Tooltip

25,50 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: pusyak MAX + wełna mineralna lub styropian + cegła kratówka. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka cementowa lub ceramiczna. Elewacja: tynk mineralny, okładzina cokołu - cegła klinkierowa lub płyty kamienne.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²

Opis projektu domu
Tukan - murowana – ceramika

Projekt domu Tukan - murowana – ceramika to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Tukan - murowana – ceramika to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, iż na każdej kondygnacji znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.