Sprawdź

Projekt domu Tango KSA1060

1
2. Hall + schody
12,30
3. Pokój dzienny
27,50
4. Korytarz
6,80
5. Kuchnia
11,20
6. Spiżarnia
2,60
7. Pokój
12,40
8. Wc
2,10
9. Pomieszczenie gospodarcze
4,20
10. Garaż jednostanowiskowy
20,10
Razem
100,20
100,20

podłogi
1. Korytarz
18,60
2. Pokój
13,60
3. Pokój
13,80
4. Łazienka
7
5. Pokój
14,80
Razem
67,80
67,80

Pow. użytkowa

147,90 m²

Kąt dachu

21°

Wysokość budynku

7,58 m

Powierzchnia zabudowy

138,70 m²

Min. szer. i dł. działki

19,2 x 21,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Tango - KSA1060

ikona 147,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 100,20 m²

Projekt domu Tango - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1
2. Hall + schody
12,30
3. Pokój dzienny
27,50
4. Korytarz
6,80
5. Kuchnia
11,20
6. Spiżarnia
2,60
7. Pokój
12,40
8. Wc
2,10
9. Pomieszczenie gospodarcze
4,20
10. Garaż jednostanowiskowy
20,10
Razem
100,20
100,20

Piętro 1 - 67,80 m²

Projekt domu Tango - rzut 1 piętra, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
18,60
2. Pokój
13,60
3. Pokój
13,80
4. Łazienka
7
5. Pokój
14,80
Razem
67,80
67,80

Podobne projekty (1891)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Tura (1329) KRD2457
Aleksandria Tura (1329)
Dodano!
Dodano!
149,60 m²
5
3
0

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Modny D36 WWB1034
Modny D36
Dodano!
Dodano!
143,63 m²
4
2
1

5 149 zł

5 549 zł

Tooltip

Cena regularna

5 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tytan 4 WAH1681
Tytan 4
Dodano!
Dodano!
134,26 m²
4
3
2

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Piryt G2 (1662) KRD2810
Piryt G2 (1662)
Dodano!
Dodano!
138,20 m²
4
2
2

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tytan 3 WAH1690
Tytan 3
Dodano!
Dodano!
149,61 m²
5
3
2

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 5 WAH1693
Dom z widokiem 5
Dodano!
Dodano!
146,25 m²
4
3
1

6 832 zł

8 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 832 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa diamentowa WAH1868
Willa diamentowa
Dodano!
Dodano!
134,49 m²
4
2
2

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 266 LUA1363
APS 266
Dodano!
Dodano!
146,20 m²
5
2
1

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena

Autor: ArchTim

147,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

138,70 m²

Powierzchnia dachu

188 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

21°

Wysokość budynku
Tooltip

7,58 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,20 m

Min. długość działki
Tooltip

21,40 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: gęstożebrowy. Więźba dachowa: drewniana. Poszycie dachu: blacha. Stolarka: drewniana lub PCV.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²

Opis projektu domu
Tango

Projekt domu Tango jest przeznaczony na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Tango to dom piętrowy, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Projekt przewiduje jedną toaletę na parterze oraz jedną komfortową łazienkę na piętrze. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Tango jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.