👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Szafir KSA1322

1. Wiatrołap
5,10
2. Hall + schody
11,30
3. Pokój dzienny
30,90
4. Jadalnia
6,20
5. Kuchnia
8,60
6. Pomieszczenie gospodarcze
5,50
7. Wc
2
8. Korytarz
10
9. Pokój
11,80
10. Pokój
14,10
11. Łazienka
7,40
12. Garaż jednostanowiskowy
22,10
Razem
135
135

podłogi
13. Pokój
16,10
14. Korytarz
10,60
15. Pokój
4,90
16. Łazienka
3,90
17. Pokój
9,80
18. Antresola
7,70
Razem
53
53

Pow. użytkowa

165,90 m²

Kąt dachu

36°

Wysokość budynku

7,89 m

Powierzchnia zabudowy

159,70 m²

Min. szer. i dł. działki

21,1 x 21,10 m

ikona Pobierz i drukuj

Szafir - KSA1322

ikona 165,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 135 m²

Parter projektu Szafir

1. Wiatrołap
5,10
2. Hall + schody
11,30
3. Pokój dzienny
30,90
4. Jadalnia
6,20
5. Kuchnia
8,60
6. Pomieszczenie gospodarcze
5,50
7. Wc
2
8. Korytarz
10
9. Pokój
11,80
10. Pokój
14,10
11. Łazienka
7,40
12. Garaż jednostanowiskowy
22,10
Razem
135
135

Poddasze - 53 m²

Poddasze projektu Szafir

podłogi
13. Pokój
16,10
14. Korytarz
10,60
15. Pokój
4,90
16. Łazienka
3,90
17. Pokój
9,80
18. Antresola
7,70
Razem
53
53

Podobne projekty (1509)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Tura (1756) KRD3099
Aleksandria Tura (1756)
Dodano!
Dodano!
149,60 m²
5
3
0

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Salsa WAH1726
Salsa
Dodano!
Dodano!
158,62 m²
5
3
2

6 000 zł

7 500 zł

Tooltip

Cena regularna

6 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Aleksandria Tura (1329) KRD2457
Aleksandria Tura (1329)
Dodano!
Dodano!
149,60 m²
5
3
0

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BS-56 dwulokalowy JGC1218
BS-56 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
165,60 m²
5
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 181 LUA1229
APS 181
Dodano!
Dodano!
161,90 m²
5
3
2

4 849 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BS-56 wariant 2, dwulokalowy JGC1224
171,70 m²
5
3
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 119 LUA1137
APS 119
Dodano!
Dodano!
161,40 m²
4
3
2

4 749 zł

5 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Nicea BBE1042
Nicea
Dodano!
Dodano!
171,60 m²
5
2
1

4 600 zł

Autor: ArchTim

165,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

159,70 m²

Powierzchnia dachu

237 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

36°

Wysokość budynku
Tooltip

7,89 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,10 m

Min. długość działki
Tooltip

21,10 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: drewniany. Więźba dachowa: drewniana. Poszycie dachu: dachówka cementowa. Stolarka: drewniana lub PCV. Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł dwufunkcyjny + grzejniki.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²

Opis projektu domu
Szafir

Projekt domu Szafir jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Został oparty na prostej bryle, z racji czego jest szczególnie polecany Inwestorom chcących zminimalizować koszty. Na obniżenie wydatków wpływa również nieskomplikowany dach dwuspadowy. Jednocześnie posiada on bardzo ciekawą formę w postaci dodatkowego zadaszenia od frontowej strony, dzięki czemu budynek z zewnątrz prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Podcień przy wejściu nadaje bryle uroku i doskonale chroni głowne drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Uwzględniono w nim garaż jednostanowiskowy znajdujący się w linii budynku, co z pewnością docenią właściciele działek o ograniczonych wymiarach. Projekt Szafir to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu bardziej ekonomicznie wykorzystuje metraż parceli. Autor projektu przewidział w nim ciekawie zaplanowaną strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna i niezwykle ustawna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Obok niej przewidziano duże pomieszczenie gospodarcze. Jest to idealne miejsce do przechowywania przetworów oraz sprzętu kuchennego, co z pewnością ułatwi zachowanie porządku. Przestronny salon sprzyja spędzaniu wspólnego czasu całą rodziną, a także świetnie sprawdzi się podczas organizacji przyjęć. Znajdująca się nad nim otwarta przestrzeń, znacząco podnosi walory wizualne wnętrza. Pomiędzy kuchnią a salonem przewidziano stół jadalniany, dzięki czemu przebywający w strefie dziennej domownicy mogą ze sobą swobodnie rozmawiać. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Dwa z nich przewidziano na parterze, zaś pozostałe trzy na poddaszu. Takie rozwiązanie jest szczególnie ważne, gdy dom zamieszkują osoby starsze lub gdy prowadzimy własną działalność gospodarczą - dolny pokój idealnie sprawdzi się jako biuro do pracy. Dwie w pełni wyposażone łazienki oraz osobna toaleta, znacząco usprawinią poranne szykowanie się do wyjścia. Miłośnicy oryginalnych i przestronnych wnętrz z pewnością docenią obecność antresoli. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.