👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu SD2 KKC1001

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
5.0 1 opinia

1. Wiatrołap
2,95
2. Korytarz
5,31
3. Kuchnia
7,64
4. Pokój dzienny + jadalnia
20,30
5. Łazienka
6,44
6. Pokój
11,34
7. Pokój
8,41
8. Kotłownia
3,16
Razem
65,55
65,55

Pow. użytkowa

62,55 m²

Kąt dachu

32°

Wysokość budynku

6,31 m

Powierzchnia zabudowy

82,74 m²

Min. szer. i dł. działki

17,6 x 16,10 m

Konstrukcja

Stalowa

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

SD2 - KKC1001

ikona 62,55 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 65,55 m²

Parter projektu SD2

1. Wiatrołap
2,95
2. Korytarz
5,31
3. Kuchnia
7,64
4. Pokój dzienny + jadalnia
20,30
5. Łazienka
6,44
6. Pokój
11,34
7. Pokój
8,41
8. Kotłownia
3,16
Razem
65,55
65,55

Podobne projekty (347)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kasia WAH2008
Kasia
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
0

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Nektarynka WOF1201
Nektarynka
Dodano!
Dodano!
57,74 m²
2
1
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 23 KZN1012
PióroArchitekci – 23
Dodano!
Dodano!
64,80 m²
3
2
0

3 200 zł

3 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kasia 2 WAH2013
Kasia 2
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
1

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tebe 7 WOE1187
Tebe 7
Dodano!
Dodano!
60 m²
2
1
0

3 499 zł

3 599 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 60 GDF1014
Parterowy klasyk 60
Dodano!
Dodano!
59,98 m²
2
1
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 21 KZN1010
PióroArchitekci – 21
Dodano!
Dodano!
64,80 m²
3
2
0

3 300 zł

3 600 zł

Tooltip

Cena regularna

3 300 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Antek (1549) KRD2697
Antek (1549)
Dodano!
Dodano!
63,60 m²
2
1
0

3 190 zł

3 540 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena

Autor: Stalowe Domy - stara

62,55 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

82,74 m²

Powierzchnia dachu

127,20 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

32°

Wysokość budynku
Tooltip

6,31 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,60 m

Min. długość działki
Tooltip

16,10 m

Konstrukcja

Stalowa

Opis szczegółowy

Technologia ściany zewnętrzne: w konstrukcji szkieletowej stalowej, wypełnione wełną mineralną o gr.15 cm, pokryte płytą MFP firmy Pfleiderer, ocieplone styropianem o gr.15 cm strop/konstrukcja dachu: w formie kratownicy stalowej, ocieplenie stropu pianą PUR o łącznej gr.25 cm, pokrycie dachu blachodachówką okna i drzwi balkonowe: PVC sposób ogrzewania: kocioł gazowy dwufunkcyjny z systemem kominowym TWIN firmy Jeremias, dodatkowo kominek rekreacyjny na salon z zamkniętą komorą spalania z systemem dwuściennym DW firmy Jeremias wentylacja: mechaniczna z rekuperacją

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 50 HHT1010
61,13 m²
1
Stan deweloperski brutto
324 700 zł 5 346 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-1 HDH1004
64,87 m²
2
Stan deweloperski brutto
540 864 zł 8 338 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Zen Smart 50 HHT1036
58,79 m²
3
Stan deweloperski brutto
350 201 zł 5 957 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-2 HDH1005
66,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
557 820 zł 8 397 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 50 HHT1005
67,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
385 800 zł 5 701 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Vista Smart 80 HHT1022
69,20 m²
3
Stan deweloperski brutto
390 830 zł 5 648 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 70 HHT1015
55,49 m²
2
Stan deweloperski brutto
342 468 zł 6 172 zł/m²

Opis projektu domu
SD2

Projekt domu SD2 został stworzony na wzór znanego projektu SD1. Projekt domu SD2 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co pozwala na realizację w zabudowie bliźniaczej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt SD2 to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. Uwzględniona w projekcie łazienka posiada optymalne wymiary. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie dwie przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.