Sprawdź

Projekt domu Sawa KSA1291

1. Wiatrołap
2,60
2. Hall
3,20
3. Kuchnia
6,30
4. Pokój dzienny
29,10
5. Pokój
9,90
6. Łazienka
5,60
7. Pokój
9,80
Razem
66,50
66,50

Pow. użytkowa

66,50 m²

Kąt dachu

21°

Wysokość budynku

4,69 m

Powierzchnia zabudowy

86,50 m²

Min. szer. i dł. działki

15,4 x 20,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Sawa - KSA1291

ikona 66,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 66,50 m²

Projekt domu Sawa - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,60
2. Hall
3,20
3. Kuchnia
6,30
4. Pokój dzienny
29,10
5. Pokój
9,90
6. Łazienka
5,60
7. Pokój
9,80
Razem
66,50
66,50

Podobne projekty (379)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jutrzenka 2 GDE1121
Jutrzenka 2
Dodano!
Dodano!
71 m²
3
2
0

4 350 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Oban III LMB96b WRB1624
Oban III LMB96b
Dodano!
Dodano!
68,15 m²
2
1
0

3 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kasia WAH2008
Kasia
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
0

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Irysówka WRN1512
Irysówka
Dodano!
Dodano!
70 m²
2
1
0

3 495 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 127 WRN1608
Krajobrazy 127
Dodano!
Dodano!
69,34 m²
3
1
0

3 495 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kasia 2 WAH2013
Kasia 2
Dodano!
Dodano!
63,70 m²
2
2
1

4 392 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 392 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 60 GDF1014
Parterowy klasyk 60
Dodano!
Dodano!
59,98 m²
2
1
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Zosia WAH1267
Zosia
Dodano!
Dodano!
70,48 m²
3
2
0

5 000 zł

6 250 zł

Tooltip

Cena regularna

5 000 zł najniższa cena

Autor: ArchTim

66,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

86,50 m²

Powierzchnia dachu

123,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

21°

Wysokość budynku
Tooltip

4,69 m

Min. szerokość działki
Tooltip

15,40 m

Min. długość działki
Tooltip

20,50 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła SILKA + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła SILKA i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: drewniany. Więźba dachowa: tradycyjna drewniana. Poszycie dachu: dachówka cementowa. Stolarka: drewniana lub PCV. Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł dwufunkcyjny + grzejniki.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-2 HDH1005
66,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
557 820 zł 8 397 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 50 HHT1005
67,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
385 800 zł 5 701 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-1 HDH1004
64,87 m²
2
Stan deweloperski brutto
540 864 zł 8 338 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Vista Smart 80 HHT1022
69,20 m²
3
Stan deweloperski brutto
390 830 zł 5 648 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Edge Smart 90 HHT1025
71,68 m²
3
Stan deweloperski brutto
452 995 zł 6 320 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 50 HHT1010
61,13 m²
1
Stan deweloperski brutto
324 700 zł 5 346 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 90 HHT1019
73,45 m²
2
Stan deweloperski brutto
428 600 zł 5 318 zł/m²

Opis projektu domu
Sawa

Projekt domu Sawa to idealna propozycja dla osób posiadających wąską działkę, gdyż wymiary budynku dają możliwość ciekawego zagospodarowania terenu. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Sawa to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie dwie przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dla urozmaicenia projektu autor zaplanował werandę, która dodaje uroku i jest niezwykle funkcjonalnym miejscem. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.