Sprawdź

Projekt domu Salsa BSA1108

1. Wiatrołap
1,90
2. Korytarz
8,40
3. Pokój dzienny
26,40
4. Kuchnia + jadalnia
19,30
5. Korytarz
7,90
6. Pokój
11
7. Pokój
11
8. Pokój
18,80
9. Garderoba
3,30
10. Łazienka
7
11. Wc
1,80
12. Pomieszczenie gospodarcze
5,30
13. Garaż jednostanowiskowy
17,30
Razem
139,40
139,40

Pow. użytkowa

122,10 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,17 m

Powierzchnia zabudowy

172,80 m²

Min. szer. i dł. działki

18,55 x 28,95 m

ikona Pobierz i drukuj

Salsa - BSA1108

ikona 122,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 139,40 m²

Projekt domu Salsa - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
1,90
2. Korytarz
8,40
3. Pokój dzienny
26,40
4. Kuchnia + jadalnia
19,30
5. Korytarz
7,90
6. Pokój
11
7. Pokój
11
8. Pokój
18,80
9. Garderoba
3,30
10. Łazienka
7
11. Wc
1,80
12. Pomieszczenie gospodarcze
5,30
13. Garaż jednostanowiskowy
17,30
Razem
139,40
139,40

Podobne projekty (1993)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wymarzony 11 WAH1901
Wymarzony 11
Dodano!
Dodano!
119,39 m²
5
2
1

5 592 zł

6 990 zł

Tooltip

Cena regularna

5 592 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 337 LUA1517
APS 337
Dodano!
Dodano!
115,70 m²
3
2
1

3 949 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

3 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wąski 2 WAH2054
Wąski 2
Dodano!
Dodano!
123,72 m²
4
2
0

5 952 zł

7 440 zł

Tooltip

Cena regularna

5 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D418 WAI1494
D418
Dodano!
Dodano!
130,79 m²
4
2
0

4 149 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

4 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 24 KRK1663
Dom przy Pastelowej 24
Dodano!
Dodano!
118,46 m²
4
2
0

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Novara DCB156 WRB1677
Novara DCB156
Dodano!
Dodano!
131,78 m²
3
2
0

6 470 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 407 wariant 2 LUA1674
APS 407 wariant 2
Dodano!
Dodano!
119,80 m²
4
2
0

4 399 zł

4 899 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mokka 17 plus 2 WOF1198
Mokka 17 plus 2
Dodano!
Dodano!
122,88 m²
4
2
0

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena

Autor: Domy w Stylu

122,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

172,80 m²

Powierzchnia dachu

315 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,17 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,55 m

Min. długość działki
Tooltip

28,95 m

Opis szczegółowy

Dach: blachodachówka, kąt nachylenia 30°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²

Opis projektu domu
Salsa

Projekt domu Salsa odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem wielospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Salsa to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Salsa jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.