Projekt domu Prymulka - murowana - ceramika KRD1905

Cena projektu: 2 450 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
102,2 m²
Min. szer. działki
18,9 m
Wysokość budynku
8,1 m
Pow. zabudowy
85,8 m²
Kubatura
528,1 m³
Kąt nach. dachu
42°
Pow. dachu
166,9 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Prymulka - murowana - ceramika jest przeznaczony na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Prymulka - murowana - ceramika to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Rzut kondygnacji projektu Prymulka - murowana - ceramika - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,7 m²
2 hall
10,4 m²
3 kuchnia
8,7 m²
4 jadalnia
7,9 m²
5 pokój dzienny
22,1 m²
6 kotłownia
5,6 m²
7 pom. gospodarcze
4,1 m²
8 wc
1,8 m²
9 schody
3,3 m²
razem
66,6 m²

Rzut kondygnacji projektu Prymulka - murowana - ceramika - Rzut poddasza

1 hall
8,1 m²
2 pokój
7,5 m² (9,1 m²)
3 pokój
12,8 m² (17,2 m²)
4 pokój
9,7 m² (14,1 m²)
5 łazienka
7,2 m² (8,4 m²)
6 garderoba
3,4 m² (5,6 m²)
7 schody
3,3 m²
razem
52 m² (65,8 m²)
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Prymulka - murowana - ceramika na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Prymulka - murowana - ceramika
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
30 235 zł

stan surowy otwarty
89 896 zł

stan surowy zamknięty
18 962 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 197 674 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe z bloczków ceramicznych typu "U" gr. 25 cm , ocieplone warstwą 15 cm styropianu. Ściany wewnętrzne: z bloczków ceramicznych typu "U" (na zaprawie cementowo-wapiennej) gr. 25 cm. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: dostępny. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub cementowa. Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archeton

Recenzje projektu Prymulka - murowana - ceramika

  – 0 głosów

Projekt domu Prymulka - murowana - ceramika należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Prymulka - murowana - ceramika

Projekt domu Prymulka - murowana – beton komórkowy

Projekty podobne do Prymulka - murowana - ceramika KRD1905

Projekt domu Armanda XS BIS -100 3D

Armanda XS BIS

100,64 m²

Projekt domu Dom przy Cyprysowej 56

Projekt domu Dom przy Alabastrowej 29

Projekt domu Pinczer 1 bez garażu -100 3D

Projekt domu Agatka II bez garażu [B] -60 3D

Projekt domu Dom dla Młodych MDM wersja A