JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Planujdom 169 ABP1025

1. Wiatrołap
6,37
2. Korytarz
9,83
3. Kuchnia
13,97
4. Pokój dzienny + jadalnia
28,24
5. Kotłownia
7,05
6. Pokój
12,60
7. Łazienka
10,62
Razem
88,68
88,68

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
9,49
9,49
2. Garderoba
4,50
7,89
3. Pokój
7,01
11,76
4. Pokój
5,53
10,62
5. Łazienka
6,37
6,37
6. Pokój
13,22
19,61
7. Pokój
15,71
22,10
Razem
61,83
87,84

Pow. użytkowa

143,45 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,27 m

Powierzchnia zabudowy

108,80 m²

Min. szer. i dł. działki

22,7 x 15 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

346 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 169 - ABP1025

ikona 143,45 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

4 150 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 88,68 m²

Parter projektu Planujdom 169

1. Wiatrołap
6,37
2. Korytarz
9,83
3. Kuchnia
13,97
4. Pokój dzienny + jadalnia
28,24
5. Kotłownia
7,05
6. Pokój
12,60
7. Łazienka
10,62
Razem
88,68
88,68

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Poddasze - 61,83 m²

Poddasze projektu Planujdom 169

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
9,49
9,49
2. Garderoba
4,50
7,89
3. Pokój
7,01
11,76
4. Pokój
5,53
10,62
5. Łazienka
6,37
6,37
6. Pokój
13,22
19,61
7. Pokój
15,71
22,10
Razem
61,83
87,84

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (281)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Daktyl BSA2205
Daktyl
Dodano!
Dodano!
134,55 m²
4
3
0

5 149 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Stodoła Family KNT1012
Stodoła Family
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
4
2
0

5 800 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Lajkonik (1565) KRD2714
Lajkonik (1565)
Dodano!
Dodano!
150,80 m²
5
2
0

4 890 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 131 KRX1279
HomeKoncept 131
Dodano!
Dodano!
134,40 m²
4
2
0

6 590 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu A08 BSI1006
A08
Dodano!
Dodano!
154,07 m²
4
2
0

6 500 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Wicher 2 WRN1350
Wicher 2
Dodano!
Dodano!
150,50 m²
4
2
0

4 095 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu APS 262 LUA1369
APS 262
Dodano!
Dodano!
140 m²
5
2
0

4 799 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Loreta (1335) KRD2470
Loreta (1335)
Dodano!
Dodano!
137,50 m²
4
2
0

4 890 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

346 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

44 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

251 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

51 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

143,45 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

108,80 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

176,52 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,27 m

Szerokość elewacji

13,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,70 m

Min. długość działki
Tooltip

15 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja: bale drewniane 11 cm. Strop: drewniany. Dach: dwuspadowy. Pokrycie dachu: blachodachówkaOcieplenie poddasza: wełna mineralna gr. 25 cm. Ocieplenie ścian: wełna mineralna 15 cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 169

Projekt domu Planujdom 169 z dachem dwuspadowym i tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 169 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 169