Sprawdź

Projekt domu Planujdom 122 ABP1054

1. Wiatrołap
3,96
2. Korytarz
5,79
3. Korytarz
0,90
4. Pokój
24,21
5. Wc
6,14
6. Kuchnia + jadalnia
32,43
7. Kotłownia
4,80
8. Garaż wielostanowiskowy
141,39
Razem
219,62
219,62

podłogi
1. Korytarz
1,87
2. Korytarz
5,62
3. Garderoba
6
4. Pokój
11,46
5. Pralnia
5,50
6. Łazienka
10,24
7. Kuchnia
13,27
8. Pokój dzienny
19,35
Razem
73,31
73,31

Pow. użytkowa

146,74 m²

Wysokość budynku

6,97 m

Powierzchnia zabudowy

265,18 m²

Min. szer. i dł. działki

32 x 18,90 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

456 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 122 - ABP1054

ikona 146,74 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 3
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

4 980 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 219,62 m²

Projekt domu Planujdom 122 - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,96
2. Korytarz
5,79
3. Korytarz
0,90
4. Pokój
24,21
5. Wc
6,14
6. Kuchnia + jadalnia
32,43
7. Kotłownia
4,80
8. Garaż wielostanowiskowy
141,39
Razem
219,62
219,62

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Piętro 1 - 73,31 m²

Projekt domu Planujdom 122 - rzut 1 piętra, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
1,87
2. Korytarz
5,62
3. Garderoba
6
4. Pokój
11,46
5. Pralnia
5,50
6. Łazienka
10,24
7. Kuchnia
13,27
8. Pokój dzienny
19,35
Razem
73,31
73,31

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.
Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

456 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

106 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

257 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

93 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Przekrój pionowy
Przekrój pionowy 2

Autor: PLANUJDOM

146,74 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

265,18 m²

6,97 m

Szerokość elewacji

25 m

Długość elewacji

11,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

32 m

Min. długość działki
Tooltip

18,90 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie zamówienia

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: płaski o kącie nachylenia 3 % i jednospadowy o kącie nachylenia 8°. Pokrycie dachu: membrana PVC. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie na paliwa stałe lub instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Planujdom 122

Projekt domu piętrowego Planujdom 122 z dachem płaskim, tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 122 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 122