Sprawdź

Projekt domu Panama SLN1062

1. Wiatrołap
2,91
2. Korytarz
9,97
3. Kuchnia
6,30
4. Spiżarnia
1,50
5. Jadalnia
6,31
6. Pokój dzienny
26,17
7. Kotłownia
7,31
8. Łazienka
3,43
Razem
63,90
63,90

podłogi
1. Korytarz
6,30
2. Pokój
7,95
3. Pokój
10,67
4. Pokój
10,49
5. Garderoba
4,11
6. Łazienka
5,22
Razem
44,74
44,74

Pow. użytkowa

108,64 m²

Kąt dachu

43°

Wysokość budynku

7,97 m

Powierzchnia zabudowy

84 m²

Min. szer. i dł. działki

17,2 x 17,35 m

ikona Pobierz i drukuj

Panama - SLN1062

ikona 108,64 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 63,90 m²

Projekt domu Panama - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,91
2. Korytarz
9,97
3. Kuchnia
6,30
4. Spiżarnia
1,50
5. Jadalnia
6,31
6. Pokój dzienny
26,17
7. Kotłownia
7,31
8. Łazienka
3,43
Razem
63,90
63,90

Poddasze - 44,74 m²

Projekt domu Panama - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
6,30
2. Pokój
7,95
3. Pokój
10,67
4. Pokój
10,49
5. Garderoba
4,11
6. Łazienka
5,22
Razem
44,74
44,74

Podobne projekty (1402)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 170 ABP1024
Planujdom 170
Dodano!
Dodano!
112,54 m²
3
2
0

3 790 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amor WOE1092
Amor
Dodano!
Dodano!
117,31 m²
4
2
0

4 099 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 130 WRN1607
Krajobrazy 130
Dodano!
Dodano!
112,36 m²
4
2
0

3 895 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jaskółka 3 bez garażu WRL1054
Jaskółka 3 bez garażu
Dodano!
Dodano!
114,60 m²
4
2
0

4 499 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 072/2 energo ELW1065
Sej-pro 072/2 energo
Dodano!
Dodano!
98,47 m²
3
2
0

5 097 zł

5 397 zł

Tooltip

Cena regularna

5 097 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tamarillo WOF1070
Tamarillo
Dodano!
Dodano!
109,90 m²
4
2
0

3 799 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 799 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Funky WRN1560
Funky
Dodano!
Dodano!
100 m²
3
2
1

3 795 zł

3 995 zł

Tooltip

Cena regularna

3 787 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tamarillo 2 WOF1073
Tamarillo 2
Dodano!
Dodano!
109,83 m²
4
2
0

3 699 zł

3 899 zł

Tooltip

Cena regularna

3 699 zł najniższa cena

108,64 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

84 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

550 m³

Powierzchnia dachu

155 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

43°

Wysokość budynku
Tooltip

7,97 m

Szerokość elewacji

9,45 m

Długość elewacji

10,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,20 m

Min. długość działki
Tooltip

17,35 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian. Ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy o gr. 27 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana w układzie krokwiowo-jętkowym. Pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt posiada kominek. Instalacja grzewcza: kocioł gazowy w kotłowni.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
474 120 zł 4 431 zł/m²

Opis projektu domu
Panama

Projekt domu Panama to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, przez co jest tani w budowie. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Panama to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Panama zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.