Sprawdź

Projekt domu Ostoja - murowana - ceramika KRD1176

podłogi
1. Pokój dzienny
27
2. Kuchnia
18,40
3. Garaż jednostanowiskowy
17,80
4. Pomieszczenie gospodarcze
8,40
5. Hall
8,30
6. Kotłownia
6,20
7. Pomieszczenie gospodarcze
4,90
8. Korytarz
3,20
9. Wiatrołap
2,80
10. Schody
2
11. Wc
1,90
Razem
100,90
100,90

podłogi
1. Pokój
15,90
2. Pokój
13,30
3. Pokój
12,80
4. Pokój
12,40
5. Pokój
10,30
6. Przedpokój
8,10
7. Łazienka
5,40
8. Łazienka
5,10
9. Garderoba
3,60
10. Przedpokój
3,20
11. Klatka schodowa
1,70
Razem
91,80
91,80

Pow. użytkowa

156,90 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia zabudowy

129,80 m²

Min. szer. i dł. działki

20,9 x 22,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Ostoja - murowana - ceramika - KRD1176

ikona 156,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 100,90 m²

Projekt domu Ostoja - murowana - ceramika - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
27
2. Kuchnia
18,40
3. Garaż jednostanowiskowy
17,80
4. Pomieszczenie gospodarcze
8,40
5. Hall
8,30
6. Kotłownia
6,20
7. Pomieszczenie gospodarcze
4,90
8. Korytarz
3,20
9. Wiatrołap
2,80
10. Schody
2
11. Wc
1,90
Razem
100,90
100,90

Poddasze - 91,80 m²

Projekt domu Ostoja - murowana - ceramika - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój
15,90
2. Pokój
13,30
3. Pokój
12,80
4. Pokój
12,40
5. Pokój
10,30
6. Przedpokój
8,10
7. Łazienka
5,40
8. Łazienka
5,10
9. Garderoba
3,60
10. Przedpokój
3,20
11. Klatka schodowa
1,70
Razem
91,80
91,80

Podobne projekty (1506)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rozsądny WAH1539
Rozsądny
Dodano!
Dodano!
165,45 m²
5
2
1

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Gala Lux (1008) KRD1966
Gala Lux (1008)
Dodano!
Dodano!
142,40 m²
5
2
1

4 740 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lajkonik (1565) KRD2714
Lajkonik (1565)
Dodano!
Dodano!
150,80 m²
5
2
0

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hania BBI1016
Hania
Dodano!
Dodano!
149,27 m²
4
2
0

6 000 zł

6 300 zł

Tooltip

Cena regularna

6 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu EX 20 G2 energo plus WRC2705
EX 20 G2 energo plus
Dodano!
Dodano!
154,99 m²
4
3
2

6 240 zł

7 800 zł

Tooltip

Cena regularna

6 240 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amarylis 2 BSA2069
Amarylis 2
Dodano!
Dodano!
148,05 m²
4
3
2

5 549 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-10 wariant z lokalem JGC1177
BS-10 wariant z lokalem
Dodano!
Dodano!
168,90 m²
3
4
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena

Autor: Archeton

156,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

129,80 m²

Powierzchnia dachu

257,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,90 m

Min. długość działki
Tooltip

22,20 m

Opis szczegółowy

murowana – ceramika ściany zewnętrzne: cegła kratówka + styropian ściany wewnętrzne: cegła kratówka strop: żelbetowy konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa rodzaj schodów: żelbetowe

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²

Opis projektu domu
Ostoja - murowana - ceramika

Układ funkcjonalny:Dom zaprojektowany z poziomami przesuniętymi o pół kondygnacji. Na najniższej dostępnej z poziomu terenu znajduje się garaż i pomieszczenia gospodarcze. Na kondygnacji głównej- pół piętra wyżej- zlokalizowano pokój dzienny, kuchnię, jadalnię i w.c. Na następnych półpiętrach znajdują się sypialnie i łazienki. Wszystkie poziomy łączy wewnętrzna klatka schodowa. Wykończenie:Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna Elewacja: tynk cienkowarstwowy Cechy charakterystyczne:Przestrzenny, funkcjonalny dom średniej wielkości. Dach o kącie nachylenia połaci 45°. Wprowadzenie pośredniego poziomu mieszkalnego umożliwia usytuowanie części gospodarczej na poziomie terenu lub w niewielkim zagłębieniu i minimalizację powierzchni komunikacyjnej.