Sprawdź

Projekt domu Orion - murowana – klinkier KRD1172

podłogi
1. Pokój dzienny
24,10
2. Pokój
12,10
3. Jadalnia
11,40
4. Kuchnia
11,20
5. Hall
10,80
6. Kotłownia
5,30
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,20
8. Schody
3,10
9. Łazienka
2,90
10. Wiatrołap
2,60
Razem
88,70
88,70

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
13,20
17
2. Pokój
12,30
18,20
3. Pokój
12
17,90
5. Korytarz
7,20
7,20
6. Łazienka
5,90
6,50
7. Schody
3,10
3,10
8. Garderoba
2,50
6,30
Razem
56,20
76,20
4. Loggia
12,30

Pow. użytkowa

133,40 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,93 m

Powierzchnia zabudowy

116,20 m²

Min. szer. i dł. działki

20,7 x 19,10 m

ikona Pobierz i drukuj

Orion - murowana – klinkier - KRD1172

ikona 133,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 88,70 m²

Projekt domu Orion - murowana – klinkier - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
24,10
2. Pokój
12,10
3. Jadalnia
11,40
4. Kuchnia
11,20
5. Hall
10,80
6. Kotłownia
5,30
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,20
8. Schody
3,10
9. Łazienka
2,90
10. Wiatrołap
2,60
Razem
88,70
88,70

Poddasze - 56,20 m²

Projekt domu Orion - murowana – klinkier - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
13,20
17
2. Pokój
12,30
18,20
3. Pokój
12
17,90
5. Korytarz
7,20
7,20
6. Łazienka
5,90
6,50
7. Schody
3,10
3,10
8. Garderoba
2,50
6,30
Razem
56,20
76,20
4. Loggia
12,30

Podobne projekty (1966)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 169 ABP1025
Planujdom 169
Dodano!
Dodano!
143,45 m²
5
2
0

4 150 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła S powiększona wersja szkieletowa KRY1011
126,38 m²
4
3
1

5 800 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

5 024 zł

6 280 zł

Tooltip

Cena regularna

5 024 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 44 WRN1583
Krajobrazy 44
Dodano!
Dodano!
126,72 m²
4
2
1

4 195 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 38 WRN1582
Krajobrazy 38
Dodano!
Dodano!
135,70 m²
4
2
0

3 890 zł

4 095 zł

Tooltip

Cena regularna

3 890 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dana 2 BSE1156
Dana 2
Dodano!
Dodano!
137,99 m²
4
3
1

5 350 zł

5 500 zł

Tooltip

Cena regularna

5 225 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Figiel WAH1304
Figiel
Dodano!
Dodano!
138,68 m²
4
2
0

4 952 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

4 952 zł najniższa cena

Autor: Archeton

133,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

116,20 m²

Powierzchnia dachu

197 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,93 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,70 m

Min. długość działki
Tooltip

19,10 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – klinkier. Ściany zewnętrzne: cegła kratówka gr.25cm + styropian gr.12cm lub wełna mineralna firmy PAROC POLSKA + cegła klinkierowa ręcznie formowana firmy KMK-KLINKIER. Ściany wewnętrzne: cegła pełna gr.38cm. Strop: gęstożebrowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna - Imerys Toiture. Elewacja: tynk cementowo-wapienny.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Orion - murowana – klinkier

Projekt domu Orion - murowana – klinkier to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Orion - murowana – klinkier to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Orion - murowana – klinkier zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.