Sprawdź

Projekt domu Orion KSA1042

1. Wiatrołap
3,40
2. Hall
9,60
3. Pokój dzienny
21,10
4. Jadalnia
6,40
5. Kuchnia
9,80
6. Spiżarnia
1,70
7. Pokój
11
8. Łazienka
11
9. Pokój
15,80
Razem
89,80
89,80

Pow. użytkowa

88,40 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,64 m

Powierzchnia zabudowy

112,50 m²

Min. szer. i dł. działki

20,1 x 18,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Orion - KSA1042

ikona 88,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 89,80 m²

Projekt domu Orion - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,40
2. Hall
9,60
3. Pokój dzienny
21,10
4. Jadalnia
6,40
5. Kuchnia
9,80
6. Spiżarnia
1,70
7. Pokój
11
8. Łazienka
11
9. Pokój
15,80
Razem
89,80
89,80

Podobne projekty (1196)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Janek Bobo (1953) KRD3085
Janek Bobo (1953)
Dodano!
Dodano!
89,70 m²
3
2
0

3 092 zł

3 542 zł

Tooltip

Cena regularna

3 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 80 GDF1008
Parterowy klasyk 80
Dodano!
Dodano!
79,94 m²
3
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lena Beta (1860) KRD3004
Lena Beta (1860)
Dodano!
Dodano!
92,60 m²
3
2
0

3 540 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 90 GDF1004
Parterowy klasyk 90
Dodano!
Dodano!
89,92 m²
3
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mini 1 (wiązary) energo WRC2813
Mini 1 (wiązary) energo
Dodano!
Dodano!
79,72 m²
3
2
0

3 440 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Nasz parterowy 80 GDF1007
Nasz parterowy 80
Dodano!
Dodano!
79,94 m²
3
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 285 w2 LUA1532
APS 285 w2
Dodano!
Dodano!
84,80 m²
2
1
0

4 599 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 599 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Umbra BSA1709
Umbra
Dodano!
Dodano!
88,58 m²
2
1
0

4 649 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena

Autor: ArchTim

88,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

112,50 m²

Powierzchnia dachu

166 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,64 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,10 m

Min. długość działki
Tooltip

18,80 m

Opis szczegółowy

Ławy i ściany fundamentowe: żelbetowe, wylewane na mokro. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe: cegła silikatowa (SILKA) + wełna mineralna + tynk. Ściany wewnętrzne: cegła silikatowa i/lub płyty na ruszcie stalowym, wygłuszone wełną mineralną. Strop: drewniany. Więźba dachowa: tradycyjna drewniana. Poszycie dachu: dachówka cementowa. Stolarka okienna i drzwiowa: drewniana. Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł dwufunkcyjny + grzejniki.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.2 HPK1018
88,25 m²
4
Stan deweloperski brutto
510 719 zł 5 787 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart Comfort 70 HHT1037
89,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
490 784 zł 5 470 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90B HFX1043
89,78 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 734 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90A HFX1035
89,89 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 728 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Bella 90 HRK1000
90,52 m²
3
Stan deweloperski brutto
403 920 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²

Opis projektu domu
Orion

Projekt domu Orion to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, przez co jest tani w budowie. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Orion to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. W domu znajduje się jedna komfortowa łazienka. Strefa sypialniana składa się z dwóch pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Orion zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.