Sprawdź

Projekt domu NX-12 PZB1007

1. Wiatrołap
7,10
2. Korytarz
14,90
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
39,40
4. Pokój
10,90
5. Pokój
13,60
6. Pokój
14,30
7. Łazienka
6,10
8. Wc
2,60
9. Pomieszczenie gospodarcze
5
Razem
113,90
113,90

Pow. użytkowa

108,90 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

5,70 m

Powierzchnia zabudowy

146,50 m²

Min. szer. i dł. działki

16,17 x 26,90 m

ikona Pobierz i drukuj

NX-12 - PZB1007

ikona 108,90 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Szukasz wykonawcy godnego zaufania?
Zleć budowę w Extradom.pl!

  • Z góry znasz koszt budowy domu
  • Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
  • Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
  • Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
  • Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
  • Odbiór techniczny GRATIS - Gwarantujemy najwyższą jakość
Cena brutto stanu
deweloperskiego od
Tooltip
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
4 629 zł/m2
Dowiedz się więcej
Konsultant Masz pytania?
Zadzwoń
71 715 20 09

pon.-pt. 8-19

Parter - 113,90 m²

Projekt domu NX-12 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,10
2. Korytarz
14,90
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
39,40
4. Pokój
10,90
5. Pokój
13,60
6. Pokój
14,30
7. Łazienka
6,10
8. Wc
2,60
9. Pomieszczenie gospodarcze
5
Razem
113,90
113,90

Podobne projekty (2012)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 49 KRK1666
Dom przy Bukowej 49
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 090 zł

3 590 zł

Tooltip

Cena regularna

3 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 212 ABP1002
Planujdom 212
Dodano!
Dodano!
112,68 m²
3
2
0

4 390 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 43 KRK1662
Dom przy Bukowej 43
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 190 zł

3 690 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mahoń 4 BSA2374
Mahoń 4
Dodano!
Dodano!
111,60 m²
3
1
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mati BSE1273
Mati
Dodano!
Dodano!
99,95 m²
3
3
0

4 680 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Serenita WOF1261
Serenita
Dodano!
Dodano!
107,91 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 50 KRK1672
Dom przy Bukowej 50
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 090 zł

3 590 zł

Tooltip

Cena regularna

3 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miluś WAH1248
Miluś
Dodano!
Dodano!
104,63 m²
4
2
1

4 760 zł

5 950 zł

Tooltip

Cena regularna

4 760 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Projekt z budową

Budowa Projekt z budową

Zbuduj ten dom z naszym Partnerem - wygodnie, szybko i bezpiecznie

Projekt z budową to:

  • gwarancja niezmiennego kosztu budowy

  • krótki czas realizacji - dom gotowy nawet w 6 miesięcy

  • wieloletnia gwarancja na konstrukcję domu

Autor: NANO

108,90 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

146,50 m²

Powierzchnia dachu

200,30 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

5,70 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,17 m

Min. długość działki
Tooltip

26,90 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Murowana

PROJEKT Z BUDOWĄ Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy

Dowiedz się więcej »
Opis szczegółowy

Fundament: ławy fundamentowe. Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe. Ściany wewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: membrana MPDM.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²

Opis projektu domu
NX-12

Projekt domu NX-12 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który doskonale się prezentuje. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt NX-12 to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Otwarta kuchnia to rozwiązanie dające wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. Znajdujące się w kuchni okno do ogrodu odmieni jej wnętrze i stworzy niepowtarzalny wygląd. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W projekcie przewidziano wygodną łazienkę oraz oddzielne WC, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Dodatkowo, zaplanowana w projekcie weranda spowoduje, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tego domu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.