Sprawdź

Projekt domu Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem WRD1052

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
6,70
3. Kotłownia
4,90
4. Pokój
10
5. Pokój
10,20
6. Korytarz
3,40
7. Pokój
19,40
8. Łazienka
5,70
9. Łazienka
5
10. Pokój dzienny + jadalnia
33,50
11. Kuchnia
9,80
12. Garaż jednostanowiskowy
17,60
Razem
130
130

podłogi
1. Hall + schody
7,30
2. Pokój
14,10
3. Pokój
9
4. Łazienka
5,90
5. Pomieszczenie gospodarcze
1,70
6. Garderoba
2,10
Razem
40,10
40,10

Pow. użytkowa

147,60 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,30 m

Powierzchnia zabudowy

178,20 m²

Min. szer. i dł. działki

17,8 x 29,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem - WRD1052

ikona 147,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 130 m²

Projekt domu Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,80
2. Hall
6,70
3. Kotłownia
4,90
4. Pokój
10
5. Pokój
10,20
6. Korytarz
3,40
7. Pokój
19,40
8. Łazienka
5,70
9. Łazienka
5
10. Pokój dzienny + jadalnia
33,50
11. Kuchnia
9,80
12. Garaż jednostanowiskowy
17,60
Razem
130
130

Poddasze - 40,10 m²

Projekt domu Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Hall + schody
7,30
2. Pokój
14,10
3. Pokój
9
4. Łazienka
5,90
5. Pomieszczenie gospodarcze
1,70
6. Garderoba
2,10
Razem
40,10
40,10

Podobne projekty (1699)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dopasowany D34 WWB1032
Dopasowany D34
Dodano!
Dodano!
138,53 m²
4
3
2

4 599 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-181 PZB1121
N-181
Dodano!
Dodano!
158,56 m²
5
3
2

9 082 zł

9 560 zł

Tooltip

Cena regularna

9 082 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Vincent WOF1228
Vincent
Dodano!
Dodano!
133,87 m²
4
2
2

5 699 zł

5 899 zł

Tooltip

Cena regularna

5 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 794 G2 w1 KRZ1119
NewHouse 794 G2 w1
Dodano!
Dodano!
159,61 m²
4
2
2

5 890 zł

6 390 zł

Tooltip

Cena regularna

6 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EG-91 WWB1120
EG-91
Dodano!
Dodano!
155,70 m²
6
3
2

4 599 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Charyzmatyczny D17 wariant II WWC1071
143,23 m²
4
3
2

5 099 zł

5 499 zł

Tooltip

Cena regularna

5 199 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 181 LUA1229
APS 181
Dodano!
Dodano!
161,90 m²
5
3
2

4 849 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Oszust wariant B WAH1978
Oszust wariant B
Dodano!
Dodano!
158,99 m²
4
5
2

6 192 zł

7 740 zł

Tooltip

Cena regularna

6 192 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

147,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

178,20 m²

Powierzchnia dachu

255 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,80 m

Min. długość działki
Tooltip

29,80 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 12cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²

Opis projektu domu
Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem

Projekt domu Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Niezapominajka wersja A z pojedynczym garażem zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.