JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu NewHouse 730 w2 KRZ1162

1. Wiatrołap
5,01
2. Kotłownia + pralnia
4,61
3. Łazienka
7,23
4. Pokój
13,28
5. Pokój
18,80
6. Pokój
11,52
7. Pokój
10,10
8. Pokój dzienny + jadalnia
27,79
9. Kuchnia
12,52
10. Spiżarnia
3,55
11. Łazienka
4,46
12. Korytarz
10,16
Razem
129,03
129,03
13. Taras
29,67
14. Taras
84,56

Pow. użytkowa

129,16 m²

Kąt dachu

37°

Wysokość budynku

7,08 m

Powierzchnia zabudowy

162,60 m²

Min. szer. i dł. działki

26,2 x 16,85 m

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

403 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

NewHouse 730 w2 - KRZ1162

ikona 129,16 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

5 890 zł

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 129,03 m²

Parter projektu NewHouse 730 w2

1. Wiatrołap
5,01
2. Kotłownia + pralnia
4,61
3. Łazienka
7,23
4. Pokój
13,28
5. Pokój
18,80
6. Pokój
11,52
7. Pokój
10,10
8. Pokój dzienny + jadalnia
27,79
9. Kuchnia
12,52
10. Spiżarnia
3,55
11. Łazienka
4,46
12. Korytarz
10,16
Razem
129,03
129,03
13. Taras
29,67
14. Taras
84,56

Warianty projektu (4)

Projekt domu NewHouse 730
NewHouse 730
Dodano!
Dodano!
121,21 m²
4
2
0

5 690 zł

Projekt domu NewHouse 730 w1
NewHouse 730 w1
Dodano!
Dodano!
121,21 m²
4
2
0

5 690 zł

Projekt domu NewHouse 730 G2
NewHouse 730 G2
Dodano!
Dodano!
121,21 m²
4
2
2

5 890 zł

Projekt domu NewHouse 730 G2 w1
NewHouse 730 G2 w1
Dodano!
Dodano!
121,21 m²
4
2
2

5 890 zł

Podobne projekty (124)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Domena 171 C3 WRW1437
Domena 171 C3
Dodano!
Dodano!
105,51 m²
3
2
0

5 190 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Mokka 6 plus WOF1196
Mokka 6 plus
Dodano!
Dodano!
120,53 m²
4
2
0

4 099 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu N24-BG KKG1020
N24-BG
Dodano!
Dodano!
120,40 m²
4
2
0

5 750 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 203 ABP1004
Planujdom 203
Dodano!
Dodano!
129,91 m²
4
2
0

4 100 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Paproć 3 BSA2316
Paproć 3
Dodano!
Dodano!
114,12 m²
3
2
0

5 749 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Wymarzony 9 C WAH2162
Wymarzony 9 C
Dodano!
Dodano!
118,01 m²
4
2
0

6 150 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Wymarzony 8 B WAH2161
Wymarzony 8 B
Dodano!
Dodano!
118,01 m²
4
2
0

6 790 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Solido 3 WOF1249
Solido 3
Dodano!
Dodano!
128,33 m²
4
2
0

4 099 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

403 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

65 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

226 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

112 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: Modern House

129,16 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

162,60 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

154,58 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

998 m³

Powierzchnia dachu

209 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

37°

Wysokość budynku
Tooltip

7,08 m

Szerokość elewacji

18,20 m

Długość elewacji

8,85 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26,20 m

Min. długość działki
Tooltip

16,85 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie podłogowe (na całej powierzchni domu lub w jej części, szczegóły u doradcy)

Opis szczegółowy

Fundamenty: Tradycyjnie - na ławach fundamentowych. Ściany: Dwuwarstwowe pustak ceramiczny 25 cm + styropian 20 cm / wełna mineralna 16 cm. Strop: Żelbetowy, wylewany. Dach: Dwuspadowy, kryty blachą na rąbek stojący. System odwodnienia dachu GALECO. Elewacja: Tynk silikonowy w kolorze białym, drewno elewacyjne lub lamele elewacyjne. Ogrzewanie: Gazowe - piec kondensacyjny. Ogrzewanie podłogowe w całym domu. Wentylacja: Mechaniczna z rekuperacją Rolety podtynkowe Projekt nie uwzględnia rolet zewnętrznych. Ich montaż wymaga przeprojektowania nadproży okiennych na etapie adaptacji.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
NewHouse 730 w2

rojekt domu parterowego NewHouse 730 w2 z dachem dwuspadowym, z tarasem.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

UWAGA! Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot i wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.

Społeczność projektu domu
NewHouse 730 w2 w budowie

Opinie o projekcie domu
NewHouse 730 w2