👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu N-215 PZB1142

1. Wiatrołap
11,28
2. Korytarz
13,48
3. Łazienka
3,74
4. Spiżarnia
3,79
5. Kuchnia
14,35
6. Pokój dzienny + jadalnia
57,14
7. Łazienka
10,14
8. Garderoba
6,26
9. Pokój
16,81
10. Garderoba
5,42
11. Pokój
14,32
12. Pokój
14,07
13. Garaż dwustanowiskowy
38,09
Razem
208,89
208,89

Pow. użytkowa

170,80 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

6,36 m

Powierzchnia zabudowy

258,90 m²

Konstrukcja

Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

507 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

N-215 - PZB1142

ikona 170,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Konstrukcja: Murowana

Promocja

od 12.05.2026 do 21.05.2026

8 446 zł

8 890 zł - cena regularna
Tooltip

Cena regularna obowiązywała od 08.05.2026 do 11.05.2026

8 446 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Wydłużony czas realizacji

NOWOŚĆ! Projekt w opracowaniu.

Zadzwoń i zapytaj o termin realizacji - 71 715 20 60

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 208,89 m²

Parter projektu N-215

1. Wiatrołap
11,28
2. Korytarz
13,48
3. Łazienka
3,74
4. Spiżarnia
3,79
5. Kuchnia
14,35
6. Pokój dzienny + jadalnia
57,14
7. Łazienka
10,14
8. Garderoba
6,26
9. Pokój
16,81
10. Garderoba
5,42
11. Pokój
14,32
12. Pokój
14,07
13. Garaż dwustanowiskowy
38,09
Razem
208,89
208,89

Warianty projektu (10)

PROMOCJA
Projekt domu N-242
N-242
Dodano!
Dodano!
260,31 m²
5
3
2

12 872 zł

13 550 zł

Tooltip

Cena regularna

12 872 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu W-312
W-312
Dodano!
Dodano!
246,19 m²
4
3
2

11 324 zł

11 920 zł

Tooltip

Cena regularna

11 324 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-237
N-237
Dodano!
Dodano!
198,76 m²
3
2
2

11 381 zł

11 980 zł

Tooltip

Cena regularna

11 381 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-227
N-227
Dodano!
Dodano!
206,72 m²
5
4
2

11 134 zł

11 720 zł

Tooltip

Cena regularna

11 134 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-230
N-230
Dodano!
Dodano!
186,68 m²
4
2
2

10 849 zł

11 420 zł

Tooltip

Cena regularna

10 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-148
N-148
Dodano!
Dodano!
319,16 m²
6
4
2

10 716 zł

11 280 zł

Tooltip

Cena regularna

10 716 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-224
N-224
Dodano!
Dodano!
187,07 m²
4
3
2

9 462 zł

9 960 zł

Tooltip

Cena regularna

9 462 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-226
N-226
Dodano!
Dodano!
175,23 m²
4
2
2

9 348 zł

9 840 zł

Tooltip

Cena regularna

9 348 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-217
N-217
Dodano!
Dodano!
192,23 m²
4
2
2

10 307 zł

10 850 zł

Tooltip

Cena regularna

10 307 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu N-210
N-210
Dodano!
Dodano!
188,73 m²
4
4
2

9 680 zł

10 190 zł

Tooltip

Cena regularna

9 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

507 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

104 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

299 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

104 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Prawa
Autor: NANO

170,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

258,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

6,36 m

Długość elewacji

24,87 m

Opis szczegółowy

Fundament: ława fundamentowa. Ściany zewnętrzne: murowane trójwarstwowe. Ściany wewnętrzne: murowane. Strop: drewniany. Dach: kryty dachówką ceramiczną płaską.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²

Opis projektu domu
N-215

N-215 to projekt domu jednorodzinnego parterowego. Jego cechą charakterystyczną jest elewacja wykonana z cegły rozbiórkowej oraz elementy z malowanej blachy, pokrywające wnęki domu, okolice okien oraz bramy garażowej. Dodatkowo, dach kryty jest ciemną dachówką, dzięki czemu tworzy całość z blaszaną elewacją, co z kolei jest kontrastem dla czerwonej cegły. Dłuższa część budynku oddziela tym samym widok z ulicy na część prywatną działki. Budynek został zaprojektowany tak, by formą mógł wpisywać się w zielone oraz osiedlowe przestrzenie bez większych ograniczeń. Wnętrze domu jest bardzo przestronne i logicznie podzielone na strefę dzienną i nocną. Część garażowa oraz wejściowa oddzielone są od głównej części domu, ze względu na oszczędność termiczną i inne wymogi docieplenia. W głównym trakcie znajdują się takie pomieszczenia jak: garderoba, spiżarnia oraz kuchnia, która połączona jest z jadalnią i salonem. Pomieszczenie to posiada ogromne przeszklenia na ogród i wyjście na taras. Dużą zaletą tej przestrzeni jest bardzo wysoki sufit i widoczna konstrukcja dachu, co nadaje jej wyjątkowego charakteru. Każda z sypialni jest bardzo przestronna, dzięki czemu również i ustawna. Tam także znajdują się ogromne okna, z których roztacza się widok na ogród. Do dyspozycji mieszkańców są dwie garderoby.