👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Moria BBI1017

1. Wiatrołap
5,27
2. Korytarz
20,90
3. Pokój
13,29
4. Pokój
14
5. Łazienka
7,57
6. Pokój
13,15
7. Pokój dzienny
15,67
8. Jadalnia
27,59
9. Spiżarnia
6,08
10. Kuchnia
24,58
11. Łazienka
4,07
12. Kotłownia
9,25
13. Garaż dwustanowiskowy
43,12
Razem
204,54
204,54

Pow. użytkowa

151,17 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

5,85 m

Powierzchnia zabudowy

250,67 m²

Min. szer. i dł. działki

24,64 x 31,24 m

ikona Pobierz i drukuj

Moria - BBI1017

ikona 151,17 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 204,54 m²

Projekt domu Moria - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,27
2. Korytarz
20,90
3. Pokój
13,29
4. Pokój
14
5. Łazienka
7,57
6. Pokój
13,15
7. Pokój dzienny
15,67
8. Jadalnia
27,59
9. Spiżarnia
6,08
10. Kuchnia
24,58
11. Łazienka
4,07
12. Kotłownia
9,25
13. Garaż dwustanowiskowy
43,12
Razem
204,54
204,54

Podobne projekty (1108)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 761 w3 KRZ1132
NewHouse 761 w3
Dodano!
Dodano!
153,74 m²
4
3
2

5 990 zł

Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa 4 WAH2063
Willa Parterowa 4
Dodano!
Dodano!
146,83 m²
4
3
2

7 940 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 725 KRZ1058
NewHouse 725
Dodano!
Dodano!
165,25 m²
4
3
2

6 190 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 4 LUA1681
APS 401 wariant 4
Dodano!
Dodano!
140 m²
4
2
2

5 799 zł

Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa 4 wariant B WAH2097
Willa Parterowa 4 wariant B
Dodano!
Dodano!
146,83 m²
4
3
2

7 940 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 165 ABP1031
Planujdom 165
Dodano!
Dodano!
153,26 m²
4
2
2

4 680 zł

Zdjęcie 1 projektu Uroczy WAH1080
Uroczy
Dodano!
Dodano!
146,47 m²
4
3
2

7 090 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 770 w3 KRZ1145
NewHouse 770 w3
Dodano!
Dodano!
161,44 m²
4
2
2

6 190 zł

Autor: APlan Studio

151,17 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

250,67 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

270,90 m²

Powierzchnia dachu

271 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

5,85 m

Szerokość elewacji

16,64 m

Długość elewacji

23,25 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,64 m

Min. długość działki
Tooltip

31,24 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe lub paliwo stałe (OZE) - do wyboru na etapie adaptacji

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Posadowienie budynku: płyta fundamentowa żelbet. Ściany budynku wykonane w konstrukcji murowanej, ceramiczna lub silikatowa, ściany wełna mineralna, wykończenie deski Shou Sugi Ban - Drewno opalane na elewację gr., muru 60cm parter, 50cm poddasze Ściany wewnętrzne: cegła ceramiczna lub silikatowa Strop: nad salonem i kuchnią, pokoje, przestrzeń otwarta do konstrukcji dachowej Konstrukcja dachu: Drewniana, krokwiowo- płatwiowa Pokrycue dachu: Pizarras - kamienny łupek dachowy Elewacja: kamień naturalny

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Moria

Projekt domu Moria z dachem dwuspadowym, z tarasem.