Sprawdź

Projekt domu Montana 2 wersja A paliwo stałe WRD2441

1. Wiatrołap
7,50
2. Spiżarnia
5,40
3. Kuchnia
11,80
4. Jadalnia
12
5. Pokój dzienny
34,10
6. Pokój
15
7. Łazienka
6,20
8. Pokój
5,30
9. Korytarz
3,70
10. Pokój
10,60
11. Pokój
10,40
12. Pokój
10,70
13. Korytarz
5,30
14. Łazienka
3,90
15. Kotłownia
8
16. Garaż dwustanowiskowy
35,40
Razem
185,30
185,30

Pow. użytkowa

135,50 m²

Wysokość budynku

4,99 m

Powierzchnia zabudowy

255 m²

Min. szer. i dł. działki

24,1 x 19,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Montana 2 wersja A paliwo stałe - WRD2441

ikona 135,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 185,30 m²

Projekt domu Montana 2 wersja A paliwo stałe - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,50
2. Spiżarnia
5,40
3. Kuchnia
11,80
4. Jadalnia
12
5. Pokój dzienny
34,10
6. Pokój
15
7. Łazienka
6,20
8. Pokój
5,30
9. Korytarz
3,70
10. Pokój
10,60
11. Pokój
10,40
12. Pokój
10,70
13. Korytarz
5,30
14. Łazienka
3,90
15. Kotłownia
8
16. Garaż dwustanowiskowy
35,40
Razem
185,30
185,30

Podobne projekty (921)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 401 LUA1454
APS 401
Dodano!
Dodano!
133,40 m²
3
3
2

4 999 zł

5 699 zł

Tooltip

Cena regularna

4 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa 4 WAH2063
Willa Parterowa 4
Dodano!
Dodano!
146,83 m²
4
3
2

6 352 zł

7 940 zł

Tooltip

Cena regularna

6 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 4 LUA1681
APS 401 wariant 4
Dodano!
Dodano!
140 m²
4
2
2

5 249 zł

5 799 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian Atu (1655) KRD2803
Kordian Atu (1655)
Dodano!
Dodano!
147,60 m²
4
2
2

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 351 LUA1635
APS 351
Dodano!
Dodano!
143,50 m²
4
3
2

5 249 zł

5 799 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom na szerokiej 3 WAH2045
Dom na szerokiej 3
Dodano!
Dodano!
134,81 m²
4
3
2

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Jedyny B WAH2064
Jedyny B
Dodano!
Dodano!
145,63 m²
3
3
2

6 352 zł

7 940 zł

Tooltip

Cena regularna

6 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Bianco 3 modern WOF1225
Bianco 3 modern
Dodano!
Dodano!
122,22 m²
3
2
2

4 799 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 799 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

135,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

255 m²

4,99 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,10 m

Min. długość działki
Tooltip

19,80 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 14 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki silkatowe 18 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: pokrycie bitumiczne.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²

Opis projektu domu
Montana 2 wersja A paliwo stałe

Budynek Montana 2 wersja A paliwo stałe jest opcją znanego projektu Montana 1 wersja A. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, mniejszą powierzchnię. Projekt domu Montana 2 wersja A paliwo stałe zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem płaskim, dzięki czemu budynek nowocześnie się prezentuje. Projekt Montana 2 wersja A paliwo stałe to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Dzięki zamknięciu kuchni na salon, zapachy przygotowywanych potraw nie są wyczuwalne w części wypoczynkowej. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki, co jest dobrym rozwiązaniem przy większej liczbie domowników. Potrzeby 5-7 osobowej rodziny spełni pięć pokoi przewidzianych w projekcie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.