JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Modrzyk Deo (1070) KRD1972

podłogi
1. Pokój dzienny
26
2. Pokój
14,80
3. Pokój
11,10
4. Pokój
9,80
5. Kuchnia
8,60
6. Korytarz
6,90
7. Łazienka
5,80
8. Hall
3,70
9. Kotłownia
3,30
10. Wiatrołap
2,50
11. Wc
1,50
Razem
94
94

Pow. użytkowa

90,70 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,50 m

Powierzchnia zabudowy

118,90 m²

Min. szer. i dł. działki

22,2 x 17,10 m

ikona Pobierz i drukuj

Modrzyk Deo (1070) - KRD1972

ikona 90,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 94 m²

Parter projektu Modrzyk Deo (1070)

podłogi
1. Pokój dzienny
26
2. Pokój
14,80
3. Pokój
11,10
4. Pokój
9,80
5. Kuchnia
8,60
6. Korytarz
6,90
7. Łazienka
5,80
8. Hall
3,70
9. Kotłownia
3,30
10. Wiatrołap
2,50
11. Wc
1,50
Razem
94
94

Warianty projektu (7)

Projekt domu Modrzyk (498)
Modrzyk (498)
Dodano!
Dodano!
69,80 m²
2
1
0

3 790 zł

Projekt domu Modrzyk (1498)
Modrzyk (1498)
Dodano!
Dodano!
67,40 m²
2
1
0

3 740 zł

Projekt domu Modrzyk Bis (1004)
Modrzyk Bis (1004)
Dodano!
Dodano!
81,80 m²
3
1
0

3 790 zł

Projekt domu Modrzyk Max (1633)
Modrzyk Max (1633)
Dodano!
Dodano!
140,60 m²
5
3
0

4 890 zł

Projekt domu Modrzyk 2 Eko (1391)
Modrzyk 2 Eko (1391)
Dodano!
Dodano!
85,80 m²
3
2
0

3 990 zł

Projekt domu Modrzyk Karbo (1109)
Modrzyk Karbo (1109)
Dodano!
Dodano!
86,50 m²
3
2
0

3 590 zł

Projekt domu Modrzyk Eko (924)
Modrzyk Eko (924)
Dodano!
Dodano!
68,90 m²
2
1
0

3 790 zł

Podobne projekty (1309)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Meta (1955) KRD3086
Kwadra Meta (1955)
Dodano!
Dodano!
84,90 m²
3
2
0

3 062 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 14 KRK1528
Dom przy Bukowej 14
Dodano!
Dodano!
85,08 m²
3
2
0

3 990 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 21 KRK1561
Dom przy Bukowej 21
Dodano!
Dodano!
81,44 m²
3
1
0

3 790 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu N30-BG KKG1027
N30-BG
Dodano!
Dodano!
83,08 m²
2
2
0

4 500 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Zosia 5 WAH1886
Zosia 5
Dodano!
Dodano!
87,47 m²
3
2
0

6 590 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Prosty 1A TBO1010
Prosty 1A
Dodano!
Dodano!
94,52 m²
3
2
0

4 500 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Tebe 3 WOE1155
Tebe 3
Dodano!
Dodano!
94,38 m²
3
1
0

3 999 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Bambino WOF1279
Bambino
Dodano!
Dodano!
83,59 m²
3
1
0

3 699 zł

Autor: Archeton

90,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

118,90 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

156,60 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

94 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

598,60 m³

Powierzchnia dachu

182,10 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,20 m

Min. długość działki
Tooltip

17,10 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

117,96 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki YTONG gr. 24cm + docieplenie systemem ECOROCK MAX gr 15cm. Ściany wewnętrzne: bloczki SILKA gr.24 i 12cm. Strop: drewniany. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Elewacja: tynk GREINPLAST na wełnie mineralnej.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Bella 90 HRK1000
90,52 m²
3
Stan deweloperski brutto
398 520 zł 4 403 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH110 HDH1006
91,17 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 6 071 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90A HFX1035
89,89 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 728 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90B HFX1043
89,78 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 734 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart Comfort 70 HHT1037
89,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
490 784 zł 5 470 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Flow HMD1002
92,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
508 000 zł 5 482 zł/m²

Opis projektu domu
Modrzyk Deo (1070)

Budynek Modrzyk Deo - murowana – beton komórkowy jest wariantem znanego projektu Modrzyk - murowana – silikaty. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Modrzyk Deo - murowana – beton komórkowy odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Modrzyk Deo - murowana – beton komórkowy to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono komfortową łazienkę oraz osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dopełnieniem całej bryły jest weranda zaplanowana w projekcie. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.