👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Modern WRG1000

1. Wiatrołap
11,70
2. Kuchnia
13
3. Spiżarnia
2,20
4. Jadalnia
15,15
5. Pokój dzienny
20,40
6. Pokój
11,40
7. Korytarz
9,80
8. Pokój
18,80
9. Pokój
4,85
10. Łazienka
7,65
11. Pokój
15,75
12. Łazienka
2,25
13. Pokój
13,30
14. Garaż dwustanowiskowy
34,80
15. Pomieszczenie gospodarcze
5,40
Razem
186,45
186,45

Pow. użytkowa

150,65 m²

Wysokość budynku

3,45 m

Powierzchnia zabudowy

256,50 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Modern - WRG1000

ikona 150,65 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 186,45 m²

Projekt domu Modern - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
11,70
2. Kuchnia
13
3. Spiżarnia
2,20
4. Jadalnia
15,15
5. Pokój dzienny
20,40
6. Pokój
11,40
7. Korytarz
9,80
8. Pokój
18,80
9. Pokój
4,85
10. Łazienka
7,65
11. Pokój
15,75
12. Łazienka
2,25
13. Pokój
13,30
14. Garaż dwustanowiskowy
34,80
15. Pomieszczenie gospodarcze
5,40
Razem
186,45
186,45

Podobne projekty (1021)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 122 ABP1054
Planujdom 122
Dodano!
Dodano!
146,74 m²
2
2
3

4 980 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 702 w1 KRZ1083
NewHouse 702 w1
Dodano!
Dodano!
149,34 m²
3
3
2

6 290 zł

Zdjęcie 1 projektu Astina 2 BSE1284
Astina 2
Dodano!
Dodano!
158,95 m²
4
3
2

6 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom Nexus POZ1007
Dom Nexus
Dodano!
Dodano!
153,24 m²
3
2
2

16 500 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 702 KRZ1035
NewHouse 702
Dodano!
Dodano!
149,19 m²
3
3
2

6 290 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 112 G2 KRX1258
HomeKoncept 112 G2
Dodano!
Dodano!
162,53 m²
3
3
2

7 890 zł

8 390 zł

Tooltip

Cena regularna

7 551 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Śmiały D58 WWB1062
Śmiały D58
Dodano!
Dodano!
152,95 m²
4
2
2

5 099 zł

Zdjęcie 1 projektu Asti 2 BSE1272
Asti 2
Dodano!
Dodano!
155,62 m²
4
3
2

6 200 zł

150,65 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

256,50 m²

3,45 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,41 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²

Opis projektu domu
Modern

Dom jednorodzinny zaprojektowany dla cztero-, pięcioosobowej rodziny z wydzielonymi wewnątrz strefami funkcjonalnymi: dzienną (pokój dzienny z jadalnią i gabinetem) i nocną (trzy niezależne sypialnie z łazienką). Minimalna powierrchnia działki dla domu wolnostojącego wynosi 715,00m² przy minimalnej szerokości działki 25,45m. Dom parterowy, niepodpiwniczony, wolnostojący, przekryty dachem płaskim. Technologia tradycyjna z ogólnie dostępnych materiałów budowlanych, stolarka okienna i drzwiowa typowa.

Jest dostępny kosztorys w cenie 500,00zł.