Sprawdź

Projekt domu Milicz 3 KRP1358

1. Wiatrołap
5,43
2. Pokój dzienny + kuchnia
36,21
3. Pokój
10,09
4. Korytarz
4,42
5. Łazienka
6,49
6. Garaż jednostanowiskowy
19,83
7. Kotłownia
6,11
Razem
88,58
88,58

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
9,80
14,66
2. Łazienka
4,93
6,77
3. Pokój
12,06
14,61
4. Pokój
10,61
12,68
5. Pokój
7
7,30
6. Pokój
9,63
11,57
7. Pokój
16,80
27,16
Razem
70,83
94,75

Pow. użytkowa

133,47 m²

Pokoje

6

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,71 m

Powierzchnia zabudowy

119,38 m²

Min. szer. i dł. działki

22,91 x 17,46 m

ikona Pobierz i drukuj

Milicz 3 - KRP1358

ikona 133,47 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 88,58 m²

Projekt domu Milicz 3 - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,43
2. Pokój dzienny + kuchnia
36,21
3. Pokój
10,09
4. Korytarz
4,42
5. Łazienka
6,49
6. Garaż jednostanowiskowy
19,83
7. Kotłownia
6,11
Razem
88,58
88,58

Poddasze - 70,83 m²

Projekt domu Milicz 3 - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
9,80
14,66
2. Łazienka
4,93
6,77
3. Pokój
12,06
14,61
4. Pokój
10,61
12,68
5. Pokój
7
7,30
6. Pokój
9,63
11,57
7. Pokój
16,80
27,16
Razem
70,83
94,75

Warianty projektu (23)

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 53m
Milicz 53m
Dodano!
Dodano!
217,34 m²
7
2
0

6 480 zł

6 780 zł

Tooltip

Cena regularna

6 480 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 49 dw PC
Milicz 49 dw PC
Dodano!
Dodano!
128,20 m²
6
2
1

6 580 zł

6 880 zł

Tooltip

Cena regularna

6 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw
Milicz dw
Dodano!
Dodano!
132,43 m²
6
2
1

6 180 zł

6 480 zł

Tooltip

Cena regularna

6 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 39 dw
Milicz 39 dw
Dodano!
Dodano!
122,28 m²
6
2
1

6 180 zł

6 480 zł

Tooltip

Cena regularna

6 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz mały dw
Milicz mały dw
Dodano!
Dodano!
115,52 m²
5
2
1

5 880 zł

6 180 zł

Tooltip

Cena regularna

5 880 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 55 dws
Milicz 55 dws
Dodano!
Dodano!
139,19 m²
6
2
1

6 080 zł

6 380 zł

Tooltip

Cena regularna

6 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz m12
Milicz m12
Dodano!
Dodano!
130 m²
4
2
1

5 880 zł

6 180 zł

Tooltip

Cena regularna

5 880 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz mały dws
Milicz mały dws
Dodano!
Dodano!
125,76 m²
5
2
1

5 880 zł

6 180 zł

Tooltip

Cena regularna

5 880 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw 13
Milicz dw 13
Dodano!
Dodano!
148,39 m²
6
2
1

6 380 zł

6 580 zł

Tooltip

Cena regularna

6 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw 8
Milicz dw 8
Dodano!
Dodano!
106,78 m²
3
2
1

6 080 zł

6 380 zł

Tooltip

Cena regularna

6 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 12 dws
Milicz 12 dws
Dodano!
Dodano!
147,27 m²
5
2
1

6 180 zł

6 480 zł

Tooltip

Cena regularna

6 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw 77
Milicz dw 77
Dodano!
Dodano!
189,28 m²
5
3
1

6 680 zł

6 980 zł

Tooltip

Cena regularna

6 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 23 dw
Milicz 23 dw
Dodano!
Dodano!
143,29 m²
6
2
1

6 180 zł

6 480 zł

Tooltip

Cena regularna

6 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 51 dws
Milicz 51 dws
Dodano!
Dodano!
139,70 m²
6
2
1

5 780 zł

6 080 zł

Tooltip

Cena regularna

5 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 22 dw
Milicz 22 dw
Dodano!
Dodano!
126,15 m²
5
2
1

6 280 zł

6 580 zł

Tooltip

Cena regularna

6 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw 7
Milicz dw 7
Dodano!
Dodano!
188,02 m²
5
3
1

6 680 zł

6 980 zł

Tooltip

Cena regularna

6 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw 79
Milicz dw 79
Dodano!
Dodano!
192,40 m²
5
3
1

6 980 zł

7 280 zł

Tooltip

Cena regularna

6 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 33 dw
Milicz 33 dw
Dodano!
Dodano!
116,02 m²
5
2
2

6 180 zł

6 480 zł

Tooltip

Cena regularna

6 180 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 53 dws
Milicz 53 dws
Dodano!
Dodano!
145,33 m²
6
2
1

5 780 zł

6 080 zł

Tooltip

Cena regularna

5 780 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 16 dw
Milicz 16 dw
Dodano!
Dodano!
199,41 m²
4
2
2

6 680 zł

6 980 zł

Tooltip

Cena regularna

6 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 17 dw
Milicz 17 dw
Dodano!
Dodano!
120,14 m²
4
2
2

6 380 zł

6 680 zł

Tooltip

Cena regularna

6 380 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz dw 29
Milicz dw 29
Dodano!
Dodano!
166,20 m²
4
2
1

6 780 zł

6 980 zł

Tooltip

Cena regularna

6 680 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Milicz 59 dw pcr
Milicz 59 dw pcr
Dodano!
Dodano!
118,82 m²
3
2
1

6 380 zł

6 680 zł

Tooltip

Cena regularna

6 380 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (2006)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 4 BSE1288
Surażkowo 4
Dodano!
Dodano!
126,89 m²
4
2
0

5 500 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tamarillo 7 WOF1181
Tamarillo 7
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sowa 1 bez garażu WRL1003
Sowa 1 bez garażu
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

4 299 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Krzemyk Beta (1359) KRD2504
Krzemyk Beta (1359)
Dodano!
Dodano!
126 m²
5
2
0

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

5 024 zł

6 280 zł

Tooltip

Cena regularna

5 024 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant JGC1250
BW-27 wariant
Dodano!
Dodano!
132,90 m²
4
2
0

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Gala Lux (1008) KRD1966
Gala Lux (1008)
Dodano!
Dodano!
142,40 m²
5
2
1

4 740 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 63 KRK1682
Dom przy Cyprysowej 63
Dodano!
Dodano!
145,72 m²
5
3
1

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

133,47 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,99 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

119,38 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

189,12 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

735 m³

Powierzchnia dachu

246,30 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,71 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,91 m

Min. długość działki
Tooltip

17,46 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 0.99 m. Ilość drewna na więźbę: 10.36 m³. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe. Inne: okna połaciowe Fakro.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Milicz 3

Budynek Milicz 3 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Milicz 9s. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, piwnicy. Projekt domu Milicz 3 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt Milicz 3 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. W projekcie przewidziano sześć sypialni, które będą odpowiednie dla 5-8 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Milicz 3 nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.