Sprawdź

Projekt domu Mania B PS WRD1805

1. Wiatrołap
2,50
2. Pomieszczenie gospodarcze
4,10
3. Korytarz
3,10
4. Korytarz
5,90
5. Wc
1,50
6. Łazienka
7
7. Pokój
11,90
8. Pokój
12,30
9. Pokój
14,10
10. Pokój dzienny + jadalnia
32,50
11. Kuchnia
8,30
12. Pomieszczenie gospodarcze
5,80
13. Garaż jednostanowiskowy
20,50
Razem
129,50
129,50

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
49,60
Razem
49,60
49,60

Pow. użytkowa

99,10 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7 m

Powierzchnia zabudowy

163 m²

ikona Pobierz i drukuj

Mania B PS - WRD1805

ikona 99,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Szukasz wykonawcy godnego zaufania?
Zleć budowę w Extradom.pl!

  • Z góry znasz koszt budowy domu
  • Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
  • Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
  • Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
  • Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
  • Odbiór techniczny GRATIS - Gwarantujemy najwyższą jakość
Cena brutto stanu
deweloperskiego od
Tooltip
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
4 629 zł/m2
Dowiedz się więcej
Konsultant Masz pytania?
Zadzwoń
71 715 20 09

pon.-pt. 8-19

Parter - 129,50 m²

Projekt domu Mania B PS - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,50
2. Pomieszczenie gospodarcze
4,10
3. Korytarz
3,10
4. Korytarz
5,90
5. Wc
1,50
6. Łazienka
7
7. Pokój
11,90
8. Pokój
12,30
9. Pokój
14,10
10. Pokój dzienny + jadalnia
32,50
11. Kuchnia
8,30
12. Pomieszczenie gospodarcze
5,80
13. Garaż jednostanowiskowy
20,50
Razem
129,50
129,50

Poddasze - 49,60 m²

Projekt domu Mania B PS - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
49,60
Razem
49,60
49,60

Warianty projektu (4)

PROMOCJA
Projekt domu Mania A PS
Mania A PS
Dodano!
Dodano!
99 m²
3
2
0

3 825 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 825 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Mania A
Mania A
Dodano!
Dodano!
105,50 m²
3
2
0

3 740 zł

4 400 zł

Tooltip

Cena regularna

3 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Mania C
Mania C
Dodano!
Dodano!
105,50 m²
3
2
2

4 080 zł

4 800 zł

Tooltip

Cena regularna

4 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Mania B
Mania B
Dodano!
Dodano!
105 m²
3
2
1

3 655 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 655 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1462)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 27 KRK1614
Dom przy Bukowej 27
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
2

3 690 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EG-109 WWB1151
EG-109
Dodano!
Dodano!
97,63 m²
3
2
0

4 100 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 150 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Majka II z garażem 1-st. [A] WRF2449
100,90 m²
3
2
1

4 950 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian Sto (1887) KRD3030
Kordian Sto (1887)
Dodano!
Dodano!
99,80 m²
4
2
2

3 940 zł

4 390 zł

Tooltip

Cena regularna

4 040 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 18 bis KRK1511
Dom przy Przyjemnej 18 bis
Dodano!
Dodano!
97,06 m²
3
1
1

3 590 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mikrus (1761) KRD3002
Mikrus (1761)
Dodano!
Dodano!
92,10 m²
3
2
1

3 740 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EG-108 wariant I WWB1150
EG-108 wariant I
Dodano!
Dodano!
103,28 m²
3
2
0

4 100 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 150 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mikrus Sto (1942) KRD3076
Mikrus Sto (1942)
Dodano!
Dodano!
99,40 m²
3
2
1

3 252 zł

3 702 zł

Tooltip

Cena regularna

3 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Projekt z budową

Budowa Projekt z budową

Zbuduj ten dom z naszym Partnerem - wygodnie, szybko i bezpiecznie

Projekt z budową to:

  • gwarancja niezmiennego kosztu budowy

  • krótki czas realizacji - dom gotowy nawet w 6 miesięcy

  • wieloletnia gwarancja na konstrukcję domu

Autor: Alexanderstudio.pl

99,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

163 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

387 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7 m

Szerokość elewacji

18,20 m

Długość elewacji

9,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,20 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

27,05 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Paliwo stałe (OZE) - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Murowana

PROJEKT Z BUDOWĄ Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy

Dowiedz się więcej »
Opis szczegółowy

Ściany: bloczek z betonu komórkowego 24 cm, styropian Termo Organika 12 cm, tynk. Strop: Teriva 1. Dach: dwuspadowy, nachylenie 35 st., więźba drewniana, dachówka ceramiczna. Ocieplenie dachu: wełna mineralna ISOVER Uni Mata. Ogrzewanie: paliwo stałe. Okna dachowe: VELUX.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
510 840 zł 5 331 zł/m²

Opis projektu domu
Mania B PS

Projekt domu Mania paliwo stałe wersja B z pojedynczym gar. to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Mania paliwo stałe wersja B z pojedynczym gar. to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Część nocną tworzy pięć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.