Sprawdź

Projekt domu Mały Tukan - murowana – ceramika KRD1324

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
5,60
5,60
2. Hall
9,10
12
3. Kuchnia
9
9
4. Jadalnia
10,80
10,80
5. Pokój dzienny
23,60
23,60
6. Spiżarnia
1,60
1,60
7. Łazienka
3,40
3,40
8. Kotłownia
3,50
3,50
9. Korytarz
2,10
2,10
10. Schody
2,80
2,80
11. Garaż jednostanowiskowy
18,70
18,70
Razem
90,20
93,10

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,60
4,60
2. Pokój
15
17,60
3. Pokój
9,60
12,40
4. Łazienka
5,30
5,80
5. Pokój
12,30
14,20
6. Schody
2,60
2,60
Razem
49,40
57,20

Pow. użytkowa

109,80 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,80 m

Powierzchnia zabudowy

119,70 m²

Min. szer. i dł. działki

20 x 24 m

ikona Pobierz i drukuj

Mały Tukan - murowana – ceramika - KRD1324

ikona 109,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 90,20 m²

Projekt domu Mały Tukan - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Wiatrołap
5,60
5,60
2. Hall
9,10
12
3. Kuchnia
9
9
4. Jadalnia
10,80
10,80
5. Pokój dzienny
23,60
23,60
6. Spiżarnia
1,60
1,60
7. Łazienka
3,40
3,40
8. Kotłownia
3,50
3,50
9. Korytarz
2,10
2,10
10. Schody
2,80
2,80
11. Garaż jednostanowiskowy
18,70
18,70
Razem
90,20
93,10

Poddasze - 49,40 m²

Projekt domu Mały Tukan - murowana – ceramika - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,60
4,60
2. Pokój
15
17,60
3. Pokój
9,60
12,40
4. Łazienka
5,30
5,80
5. Pokój
12,30
14,20
6. Schody
2,60
2,60
Razem
49,40
57,20

Podobne projekty (2007)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Skarbek As (1546) KRD2695
Skarbek As (1546)
Dodano!
Dodano!
115,10 m²
4
2
1

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dominik Nano (1952) KRD3084
Dominik Nano (1952)
Dodano!
Dodano!
105,80 m²
5
2
1

3 592 zł

3 942 zł

Tooltip

Cena regularna

3 592 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 1 JGC1239
BW-36 wariant 1
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
4
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 2 JGC1132
BW-49 wariant 2
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
4
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu E-160 WAX1055
E-160
Dodano!
Dodano!
114,80 m²
4
2
0

5 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 9 podpiwniczony JGC1214
102 m²
4
2
1

4 330 zł

4 430 zł

Tooltip

Cena regularna

4 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 17 z garażem JGC1247
BW-36 wariant 17 z garażem
Dodano!
Dodano!
106,80 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 044/1 energo ELW1030
Sej-pro 044/1 energo
Dodano!
Dodano!
101,16 m²
3
2
1

5 097 zł

5 397 zł

Tooltip

Cena regularna

5 097 zł najniższa cena

Autor: Archeton

109,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

119,70 m²

Powierzchnia dachu

191,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20 m

Min. długość działki
Tooltip

24 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne typu U lub cegła kratówka + styropian lub wełna mineralna. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Elewacja: tynk cienkowarstwowy, cokół z cegły elewacyjnej.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²

Opis projektu domu
Mały Tukan - murowana – ceramika

Projekt domu Mały Tukan - murowana – ceramika to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, przez co jest tani w budowie. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Mały Tukan - murowana – ceramika to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie w projekcie dwóch łazienek - zarówno na dole jak i na górze. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.