Sprawdź

Projekt domu Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS WRD2644

1. Wiatrołap
6
2. Kotłownia
3,90
3. Wc
1,80
4. Kuchnia
11,50
5. Pokój dzienny + jadalnia
26,50
6. Pokój
13,60
7. Pokój
11,80
8. Korytarz
9,70
9. Łazienka
5,90
10. Pokój
11,80
Razem
102,50
102,50

Pow. użytkowa

295 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7 m

Powierzchnia zabudowy

284 m²

Min. szer. i dł. działki

31,3 x 20,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS - WRD2644

ikona 295 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 102,50 m²

Projekt domu Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6
2. Kotłownia
3,90
3. Wc
1,80
4. Kuchnia
11,50
5. Pokój dzienny + jadalnia
26,50
6. Pokój
13,60
7. Pokój
11,80
8. Korytarz
9,70
9. Łazienka
5,90
10. Pokój
11,80
Razem
102,50
102,50

Podobne projekty (159)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1907 LKP1001
LK&1907
Dodano!
Dodano!
270,13 m²
5
3
2

22 140 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1588 LKP1095
LK&1588
Dodano!
Dodano!
290,25 m²
5
4
2

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1617 LKP1085
LK&1617
Dodano!
Dodano!
278,49 m²
4
3
2

14 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1570 LKP1099
LK&1570
Dodano!
Dodano!
281,19 m²
5
3
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1858 LKP1004
LK&1858
Dodano!
Dodano!
292,66 m²
3
3
2

18 450 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1880 LKP1007
LK&1880
Dodano!
Dodano!
317,96 m²
5
3
2

24 600 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1928 LKP1000
LK&1928
Dodano!
Dodano!
278,56 m²
7
3
2

24 600 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1873 LKP1010
LK&1873
Dodano!
Dodano!
248,71 m²
2
3
2

22 140 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

295 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

284 m²

Powierzchnia dachu

376,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

7 m

Min. szerokość działki
Tooltip

31,30 m

Min. długość działki
Tooltip

20,80 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 14 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS

Projekt domu Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS został stworzony na wzór znanego projektu Małgosia wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy bliźniaczej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Małgosia bliźniak wersja A bez garażu, parterowa, z wykuszem PS to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.