Projekt domu Makadamia WOF1093

Cena projektu: 2 090 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
99,46 m²
Min. szer. działki
20,65 m
Wysokość budynku
7,21 m
Pow. zabudowy
135,03 m²
Kubatura
733,41 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
221 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Projekt domu Makadamia to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co pozwala na realizację w zabudowie bliźniaczej. Konstrukcja domu przykryta jest dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Makadamia to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Zaletą projektu jest podział na strefę dzienną i nocną - przeznaczoną tylko dla mieszkańców. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Nowocześnie zaprojektowana kuchnia otwarta to rozwiązanie przede wszystkim funkcjonalne, idealne dla wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie, a zarazem modnie. Stół znajdujący się w kuchni to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dodające jej uroku. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja, zdecydowanie ułatwią i przyspieszą realizację. Aby zapewnić niskie koszty eksploatacji i nie zwiększać kosztów budowy, w projekcie zastosowano rozwiązania energooszczędne na poziomie ekonomicznie uzasadnionym.

Rzut kondygnacji projektu Makadamia - Rzut parteru

1 wiatrołap
4,27 m²
2 hall
4,83 m²
3 pokój dzienny + kuchnia
37,42 m²
4 spiżarnia
1,66 m²
5 wc
1,96 m²
6 Korytarz
4,74 m²
7 pom. gospodarcze
8,01 m²
8 pokój
12,24 m²
9 pokój
12,03 m²
10 pokój
12,65 m²
11 łazienka
6,52 m²
12 garderoba
1,71 m²
razem
108,04 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Makadamia na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Makadamia
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 134 000 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty żelbetowe. Ściany nośne i działowe z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy. Konstrukcja dachu drewniana, dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: ARCHAND

Recenzje projektu Makadamia

  – 0 głosów

Projekt domu Makadamia należy do kategorii

Projekty podobne do Makadamia WOF1093

Projekt domu Tracja

Tracja

103,9 m²

Projekt domu Liwia - murowana – beton komórkowy 3D

Projekt domu Mokka 3D

Mokka

98,84 m²

Projekt domu Tamina

Tamina

102,97 m²

Projekt domu Tamina mała PS

Tamina mała PS

93,07 m²

Projekt domu Kornel V energo -300

Kornel V energo

90,97 m²