JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Magnolia D 2-garaże WRD1389

1. Wiatrołap
3,50
2. Kotłownia
2,90
3. Hall + schody
12,20
4. Wc
1,60
5. Kuchnia
9,70
6. Pokój dzienny + jadalnia
27,60
7. Pokój
10,70
8. Pokój
11,30
9. Łazienka
4,40
10. Pokój
13,30
11. Garaż dwustanowiskowy
31,40
Razem
128,60
128,60

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
2. Pokój
12,60
3. Pokój
12,70
4. Łazienka
2,40
5. Strych
9
Razem
36,70
36,70

Pow. użytkowa

94,30 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

8,10 m

Powierzchnia zabudowy

157,80 m²

ikona Pobierz i drukuj

Magnolia D 2-garaże - WRD1389

ikona 94,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 128,60 m²

Parter projektu Magnolia D 2-garaże

1. Wiatrołap
3,50
2. Kotłownia
2,90
3. Hall + schody
12,20
4. Wc
1,60
5. Kuchnia
9,70
6. Pokój dzienny + jadalnia
27,60
7. Pokój
10,70
8. Pokój
11,30
9. Łazienka
4,40
10. Pokój
13,30
11. Garaż dwustanowiskowy
31,40
Razem
128,60
128,60

Poddasze - 36,70 m²

Poddasze projektu Magnolia D 2-garaże

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
2. Pokój
12,60
3. Pokój
12,70
4. Łazienka
2,40
5. Strych
9
Razem
36,70
36,70

Podobne projekty (1329)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 WOF1214
Mokka 20
Dodano!
Dodano!
89,85 m²
3
2
1

4 099 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu EG-109 WWB1151
EG-109
Dodano!
Dodano!
97,63 m²
3
2
0

4 450 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Terrier Max z garażem WRL1062
Terrier Max z garażem
Dodano!
Dodano!
97 m²
3
2
1

4 799 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 196 ABP1010
Planujdom 196
Dodano!
Dodano!
94,34 m²
2
2
2

3 780 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu N45-G1 KKG1034
N45-G1
Dodano!
Dodano!
88,06 m²
3
2
1

4 500 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 plus s2 WOF1283
Mokka 20 plus s2
Dodano!
Dodano!
99,58 m²
3
2
2

4 199 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 bis WOF1263
Mokka 20 bis
Dodano!
Dodano!
89,81 m²
3
2
1

4 099 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu EG-108 WWB1149
EG-108
Dodano!
Dodano!
94,54 m²
3
2
0

4 450 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

94,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

157,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

8,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,70 m

Opis szczegółowy

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 12cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Okna połaciowe: Velux.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Budynek biurowy prefabrykowany DH110 HDH1011
94,18 m²
0
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 5 877 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH115 HDH1007
93,90 m²
2
Stan deweloperski brutto
564 678 zł 6 014 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-7 HDH1014
95,07 m²
3
Stan deweloperski brutto
621 918 zł 6 542 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Prime Smart 120 HHT1033
95,36 m²
3
Stan deweloperski brutto
507 946 zł 5 263 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
495 720 zł 5 173 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Flow HMD1002
92,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
508 000 zł 5 482 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²

Opis projektu domu
Magnolia D 2-garaże

Projekt domu Magnolia wersja D z podwójnym garażem z boku to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem namiotowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Magnolia wersja D z podwójnym garażem z boku to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo weranda to miejsce doskonałe do spotkań z rodziną i najbliższymi. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.