Projekt domu Loris G1 WRC1095

Cena projektu: 2 600 zł 2 210 zł Oszczędzasz 390 złOferta ważna do 19 kwietnia 2020 r.

Minimum 300zł rabatu na wybrane projekty

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę

Promocja Archipelag

Pow. użytkowa
164,93 m²
Min. szer. działki
19,4 m
Wysokość budynku
9,15 m
Pow. zabudowy
144,2 m²
Kubatura
555,56 m³
Kąt nach. dachu
40°
Pow. dachu
250 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Loris G1 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Ciekawym elementem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Loris G1 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Przewidziana w domu zamknięta kuchnia to bezpieczne rozwiązanie w przypadku małych dzieci - po zamknięciu drzwi, maluchy nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Stół znajdujący się w kuchni to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dodające jej uroku. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Loris G1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
8,84 m²
2 hall
13,5 m²
3 kuchnia
10,31 m²
4 spiżarnia
1,81 m²
5 jadalnia
10,5 m²
6 pokój dzienny
32,55 m²
7 pokój
11,34 m²
8 łazienka
2,58 m²
9 kotłownia
3,2 m²
10 garaż jednostan.
20,57 m²
razem
115,2 m²

Rzut kondygnacji projektu Loris G1 - Rzut poddasza

1 korytarz
7,91 m²
2 pokój
18,45 m²
3 pokój
17,08 m²
4 garderoba
0,82 m²
5 pokój
19,6 m²
6 łazienka
7,8 m²
7 pom. gospodarcze
1,84 m²
razem
73,5 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Loris G1 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Loris G1
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

317 070 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna lub cementowa. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk strukturalny. Stolarka: drewniana lub PCV.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Opinie mieszkańców domu Loris G1

Zdjęcie profilowe magneina
magneina

Wybraliśmy projekt domu Loris G1 WRC1095, ponieważ odpowiadał nam jego wygląd zewnętrzny oraz układ pomieszczeń wewnątrz. Podobał nam się, ponieważ w środku wszystkie pomieszczenia były takie, jakie chcieliśmy- bardzo jasne i przestronne.

Nasza budowa na szczęście przebiegła szybko i bezproblemowo. Wykonawcy nie mieli również problemu z odczytem projektu domu Loris G1 WRC1095. Piec mamy na węgiel, ponieważ wydał nam się najbardziej wydajny i nie pomyliliśmy się, bo jesteśmy bardzo zadowoleni z kosztów, jakie ponosimy.

Naszą jedyną modyfikacją w projekcie domu było powiększenie łazienki na dole. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Wybraliśmy go również ze względu na to i na szczęście się nie zawiedliśmy. W codziennym użytkowaniu dom spełnia swoje funkcje w 100%. Nasza rodzina liczy cztery osoby, więc każdy ma swój pokój. W tej chwili dzieci są jeszcze malutkie, więc w pełni swoich pokoi nie wykorzystują, jednak z czasem na pewno się to zmieni. Myślę, że jeśli zaszłaby taka potrzeba to pięcioosobowa rodzina także dobrze by się odnalazła w tym domu.

Sukcesem na pewno możemy nazwać całą budowę, że udało nam się go wykończyć i już mieszkać w swoim domu. Mamy również miejsce na przyjmowanie gości, salon z jadalnią jest bardzo duży i wygodny, więc nie mamy z tym problemu. Uważam, że projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Loris G1 WRC1095 był trafiony w dziesiątkę. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Loris G1

  – 0 głosów

Projekt domu Loris G1 należy do kategorii

Projekty podobne do Loris G1 WRC1095

Projekt domu Dzierlatka z garażem 1-st. [A] -300

Projekt domu Karmina G1 -420

Karmina G1

155,27 m²

Projekt domu Poema 3 -189

Poema 3

160 m²

Projekt domu Poema -175

Poema

156,5 m²

Projekt domu Fantazja z garażem 1 stanowiskowym -182

Projekt domu Papirus -175

Papirus

150,7 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych