👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu LK&1595 LKP1088

1. Wiatrołap
4,07
2. Garderoba
7,20
3. Pralnia
7,97
4. Kotłownia
14,22
Razem
33,46
33,46

podłogi
1. Korytarz
4,07
2. Korytarz
6,42
3. Kuchnia + jadalnia
8,94
4. Pokój dzienny
14,63
5. Garderoba
4,37
6. Łazienka
4,64
7. Pokój
17,93
Razem
61
61

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,07
4,07
2. Korytarz
6,42
6,42
3. Kuchnia + jadalnia
11,66
12,12
4. Pokój dzienny
15,15
15,41
5. Garderoba
4,16
4,37
6. Łazienka
4,40
4,64
7. Pokój
17,33
17,93
Razem
63,19
64,96

Pow. użytkowa

126,36 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,40 m

Powierzchnia zabudowy

95,81 m²

Min. szer. i dł. działki

15 x 21,65 m

ikona Pobierz i drukuj

LK&1595 - LKP1088

ikona 126,36 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

9 000 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
20 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Piwnica - 33,46 m²

Piwnica projektu LK&1595

1. Wiatrołap
4,07
2. Garderoba
7,20
3. Pralnia
7,97
4. Kotłownia
14,22
Razem
33,46
33,46

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Parter - 61 m²

Parter projektu LK&1595

podłogi
1. Korytarz
4,07
2. Korytarz
6,42
3. Kuchnia + jadalnia
8,94
4. Pokój dzienny
14,63
5. Garderoba
4,37
6. Łazienka
4,64
7. Pokój
17,93
Razem
61
61

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Piętro 1 - 63,19 m²

Piętro 1 projektu LK&1595

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,07
4,07
2. Korytarz
6,42
6,42
3. Kuchnia + jadalnia
11,66
12,12
4. Pokój dzienny
15,15
15,41
5. Garderoba
4,16
4,37
6. Łazienka
4,40
4,64
7. Pokój
17,33
17,93
Razem
63,19
64,96

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (24)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 197 ABP1009
Planujdom 197
Dodano!
Dodano!
120,78 m²
4
3
0

3 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu D428 WAI1516
D428
Dodano!
Dodano!
137 m²
5
2
0

5 350 zł

5 700 zł

Tooltip

Cena regularna

5 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lidia WRD3148
Lidia
Dodano!
Dodano!
112,10 m²
5
2
0

3 240 zł

3 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 150 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Miranda WAH1334
Miranda
Dodano!
Dodano!
129,48 m²
3
2
1

5 000 zł

6 250 zł

Tooltip

Cena regularna

5 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom z piętrem WAH1132
Dom z piętrem
Dodano!
Dodano!
117,60 m²
3
2
0

4 496 zł

5 620 zł

Tooltip

Cena regularna

4 496 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Tristan WRD3039
Tristan
Dodano!
Dodano!
106,90 m²
4
2
1

4 200 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Eco 44 WOZ1056
Eco 44
Dodano!
Dodano!
109,63 m²
3
3
1

4 349 zł

4 549 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Limba W2 BSA2191
Limba W2
Dodano!
Dodano!
118,16 m²
3
2
1

5 049 zł

5 549 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena

Autor: Leszek Kalandyk LK&Projekt

126,36 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

95,81 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

252,46 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

489,65 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

948,33 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,40 m

Szerokość elewacji

9,50 m

Długość elewacji

16,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

15 m

Min. długość działki
Tooltip

21,65 m

Opis szczegółowy

Ławy fundamentowe: fundament płytowy, docieplony foamglas T4+ gr.20cm. Ściany fundamentowe: Żelbetowe, docieplenie foamglas T3+ gr.20. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne Porotherm 30 Dryfix. Ściany wewnętrzne: nośne pustaki ceramiczne Porotherm Dryfix. Stropy żelbetowy, monolityczny. Konstrukcja dachu: drewniana. Pokrycie dachu: Blacha na „rąbek stojący” PREFA. Elewacje tynk zewnętrzny silikonowy, blacha na rąbek stojący. Okna i drzwi: aluminium i drewno. Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
LK&1595

Projekt domu parterowego LK&1595 o pow. 126,36 m2 z piwnicą, dachem dwuspadowym, tarasem i wejściem od południa.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Społeczność projektu domu
LK&1595 w budowie

Opinie o projekcie domu
LK&1595