Sprawdź

Projekt domu Lidia (868) KRD1615

podłogi
1. Pokój dzienny
28,10
2. Garaż jednostanowiskowy
19,70
3. Pokój
16,20
4. Kuchnia + jadalnia
15,20
5. Pokój
12,70
6. Pokój
12,70
7. Wiatrołap
5
8. Łazienka
6,30
9. Kotłownia
5,20
10. Spiżarnia
3,20
11. Wc
1,50
Razem
125,80
125,80

Pow. użytkowa

112 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

5,80 m

Powierzchnia zabudowy

175,10 m²

Min. szer. i dł. działki

24,3 x 24,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Lidia (868) - KRD1615

ikona 112 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 125,80 m²

Projekt domu Lidia (868) - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
28,10
2. Garaż jednostanowiskowy
19,70
3. Pokój
16,20
4. Kuchnia + jadalnia
15,20
5. Pokój
12,70
6. Pokój
12,70
7. Wiatrołap
5
8. Łazienka
6,30
9. Kotłownia
5,20
10. Spiżarnia
3,20
11. Wc
1,50
Razem
125,80
125,80

Podobne projekty (1784)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w3 KRZ1156
NewHouse 771 w3
Dodano!
Dodano!
116,98 m²
3
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 10 KRK1711
Dom przy Rubinowej 10
Dodano!
Dodano!
107,76 m²
3
2
1

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 177 ABP1021
Planujdom 177
Dodano!
Dodano!
119,67 m²
4
2
0

3 460 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Simon IV G2 energo WRC2745
Simon IV G2 energo
Dodano!
Dodano!
112,31 m²
3
2
2

4 160 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 160 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kordian Alfa (1679) KRD2821
Kordian Alfa (1679)
Dodano!
Dodano!
115 m²
4
2
2

4 040 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mini 4 PLUS energo plus WRC2733
Mini 4 PLUS energo plus
Dodano!
Dodano!
110,16 m²
3
2
0

4 640 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

4 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu AJR 03 A1 v01 WOJ1018
AJR 03 A1 v01
Dodano!
Dodano!
101,60 m²
3
2
1

3 970 zł

4 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 000 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Parterowy klasyk 120 plus GDF1013
Parterowy klasyk 120 plus
Dodano!
Dodano!
121,88 m²
4
2
0

3 980 zł

4 350 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena

Autor: Archeton

112 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

175,10 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

223,40 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

136,40 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

801,60 m³

Powierzchnia dachu

262 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

5,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,30 m

Min. długość działki
Tooltip

24,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

73,91 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: Bloczki Ytong 36,5 cm. Ściany wewnętrzne: Bloczki Silka E 24 cm. Strop: Sufit podwieszany do konstrukcji dachu. Konstrukcja dachu: drewniana, krokwiowa. Rodzaj schodów: Brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: Dachówka cementowa Brass. Elewacja: Tynk mineralny cienkowarstwowy, częściowo panele elewacyjne Kronoplan Color firmy KRONOSPAN HPL: model U-8832 Steingrau.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²

Opis projektu domu
Lidia (868)

Zasadniczą bryłę budynku tworzą dwa prostopadłościany o horyzontalnym układzie nakryte dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 30 stopni. Bryłę wzbogaca wydatny okap i wysoka kamienna podmurówka.

Społeczność projektu domu
Lidia (868) w budowie

Opinie o projekcie domu
Lidia (868)