Projekt domu Z widokiem na słońce WOX1076

Cena projektu: 5 000 zł

Czas realizacji zamówienia projektu jest wydłużony. Zapytaj o szczegóły swojego doradcę.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
87 m²
Min. szer. działki
22,2 m
Wysokość budynku
4,1 m
Pow. zabudowy
118,25 m²
Kubatura
483,4 m³
Kąt nach. dachu
Pow. dachu
119,15 m²
EUco
32,56 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
2

Opis projektu

Projekt Z widokiem na słońce to doskonały wybór dla właścicieli działek letniskowych usytuowanych na skarpie. Budynek został częściowo zagłębiony w stoku, dzięki czemu jest odpowiedni do zrealizowania na parceli o bardzo specyficznych warunkach. Jednocześnie takie rozwiązanie, prezentuje się bardzo efektownie i daje użytkownikom możliwość bliskiego obcowania z naturą. Zarazem, pozostałe przeszklenia, posiadają wyjątkowo spore rozmiary, dzięki czemu wnętrze jest doskonale oświetlone. Projekt Z widokiem na słońce charakteryzuje się wyjątkowo prostą konstrukcją. Został oparty na typowej bryle w kształcie prostokąta oraz przykryty dachem płaskim. Rozwiązania te decydują o nowoczesnym charakterze budynku, a także wpływają na niskie koszty realizacji. Dom został zaprojektowany w technologii budynku energooszczędnego. Dodatkowo, architekt przewidział w nim zastosowanie instalacji pozwalających na korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Tym samym, projekt Z widokiem na słońce jest nie tylko ekonomiczny w budowie, ale także późniejszej eksploatacji. Przewidziany w projekcie układ pomieszczeń uwzględnia wszystko, co potrzebne do w pełni komfortowego życia. Ilość korytarzy została ograniczona do niezbędnego minimum, dzięki czemu powierzchnia została w całości użytkowo wykorzystana. Brak dużych halli i przedpokojów sprawia, że mimo niewielkiego metrażu domu, uwzględnione w nim pomieszczenia mieszkalne cechują się wysoką przestronnością. Główną częścią układu jest efektowna strefa dzienna w skład w której wchodzą salon, jadalnia i aneks kuchenny. Pomieszczenia zostały na siebie w pełni otwarte, co sprzyja integracji, a ta jest szczególnie ważna podczas rodzinnych wypadów za miasto. Kuchnia składa się z zabudowanego aneksu oraz wolnostojącej, dużej wyspy kuchennej przy której usytuowano wysokie krzesła. Taki układ umożliwia wygodny podział prac między domownikami i nadaje wnętrzu nowoczesnego wyglądu. Ściana tworząca strefę wypoczynkowa została całkowicie przeszklona, co daje niesamowity efekt wizualny. W projekcie znajdują się dwie sypialnie, co sprawia że Z widokiem na słońce jest świetnym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Łazienka i kuchnia zostały usytuowane blisko pomieszczenia gospodarczego z piecem, co zapewnia szybki przepływ ciepłej wody. Charakterystycznym elementem projektu jest duży taras - idealne miejsce dla miłośników rodzinnego grillowania i chwil relaksu na świeżym powietrzu.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Z widokiem na słońce - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,69 m²
2 korytarz
2,81 m²
3 łazienka
6,11 m²
4 kuchnia
7,91 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
43,84 m²
6 pokój
10,43 m²
7 pokój
13,26 m²
8 pom. gospodarcze
4,12 m²
razem
91,17 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Z widokiem na słońce na działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

131 370 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 10% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.

Elewacje

Autor: Domy Czystej Energii

Recenzje projektu Z widokiem na słońce

  – 0 głosów

Projekt domu Z widokiem na słońce należy do kategorii

Projekty podobne do Z widokiem na słońce WOX1076

Projekt domu uA110 -300

uA110

82 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych