Projekt domu Z widokiem na słońce WOX1076

Cena projektu: 5 000 zł

Czas realizacji zamówienia projektu jest wydłużony. Zapytaj o szczegóły swojego doradcę.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb 10-18

Zamów rozmowę
Udostępnij
Pow. użytkowa
87 m²
Min. szer. działki
22,2 m
Wysokość budynku
4,1 m
Pow. zabudowy
118,25 m²
Kubatura
483,4 m³
Kąt nach. dachu
Pow. dachu
119,15 m²
EUco
32,56 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
2

Opis projektu

Projekt Z widokiem na słońce to doskonały wybór dla właścicieli działek letniskowych usytuowanych na skarpie. Budynek został częściowo zagłębiony w stoku, dzięki czemu jest odpowiedni do zrealizowania na parceli o bardzo specyficznych warunkach. Jednocześnie takie rozwiązanie, prezentuje się bardzo efektownie i daje użytkownikom możliwość bliskiego obcowania z naturą. Brak okien z dwóch stron domu sprawia, iż dom można postawić na granicy działki. Zarazem, pozostałe przeszklenia, posiadają wyjątkowo spore rozmiary, dzięki czemu wnętrze jest doskonale oświetlone. Projekt Z widokiem na słońce charakteryzuje się wyjątkowo prostą konstrukcją. Został oparty na typowej bryle w kształcie prostokąta oraz przykryty dachem płaskim. Rozwiązania te decydują o nowoczesnym charakterze budynku, a także wpływają na niskie koszty realizacji. Dom został zaprojektowany w technologii budynku energooszczędnego. Dodatkowo, architekt przewidział w nim zastosowanie instalacji pozwalających na korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Tym samym, projekt Z widokiem na słońce jest nie tylko ekonomiczny w budowie, ale także późniejszej eksploatacji. Przewidziany w projekcie układ pomieszczeń uwzględnia wszystko, co potrzebne do w pełni komfortowego życia. Ilość korytarzy została ograniczona do niezbędnego minimum, dzięki czemu powierzchnia została w całości użytkowo wykorzystana. Brak dużych halli i przedpokojów sprawia, że mimo niewielkiego metrażu domu, uwzględnione w nim pomieszczenia mieszkalne cechują się wysoką przestronnością. Główną częścią układu jest efektowna strefa dzienna w skład w której wchodzą salon, jadalnia i aneks kuchenny. Pomieszczenia zostały na siebie w pełni otwarte, co sprzyja integracji, a ta jest szczególnie ważna podczas rodzinnych wypadów za miasto. Kuchnia składa się z zabudowanego aneksu oraz wolnostojącej, dużej wyspy kuchennej przy której usytuowano wysokie krzesła. Taki układ umożliwia wygodny podział prac między domownikami i nadaje wnętrzu nowoczesnego wyglądu. Ściana tworząca strefę wypoczynkowa została całkowicie przeszklona, co daje niesamowity efekt wizualny. W projekcie znajdują się dwie sypialnie, co sprawia że Z widokiem na słońce jest świetnym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Łazienka i kuchnia zostały usytuowane blisko pomieszczenia gospodarczego z piecem, co zapewnia szybki przepływ ciepłej wody. Charakterystycznym elementem projektu jest duży taras - idealne miejsce dla miłośników rodzinnego grillowania i chwil relaksu na świeżym powietrzu.

Rzut kondygnacji projektu Z widokiem na słońce - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,69 m²
2 korytarz
2,81 m²
3 łazienka
6,11 m²
4 kuchnia
7,91 m²
5 pokój dzienny + jadalnia
43,84 m²
6 pokój
10,43 m²
7 pokój
13,26 m²
8 pom. gospodarcze
4,12 m²
razem
91,17 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary
DARMOWE KOSZTY BUDOWY Sprawdź przybliżone koszty budowy

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Z widokiem na słońce na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Kosztorys opracowany przez autora projektu

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 131 370 zł.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 10% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.

Elewacje

Autor: Domy Czystej Energii

Recenzje projektu Z widokiem na słońce

  – 0 głosów

Projekt domu Z widokiem na słońce należy do kategorii

Projekty podobne do Z widokiem na słońce WOX1076

Projekt domu D193B

D193B

88,44 m²

Projekt domu D193A

D193A

88,44 m²

Chcesz wiedzieć o promocjach na interesujące Cię projekty?

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej zwanym „RODO”, informuję, iż:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Extradom.pl Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Mikołowskiej 84, 51-511 Wrocław, tel. 71/715 20 60, e-mail biuro@extradom.pl. […]
 1. Kontakt z nami możliwy jest także za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych drogą elektroniczną na adres iod@extradom.pl.
 2. Państwa dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego Extradom.pl Sp. z o. o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (przesłanka prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora danych).
 3. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego.
 4. Jeśli wyraziliście Państwo zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i ustawą – Prawo telekomunikacyjne, zgoda ta może być wycofana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych osobowych w czasie obowiązywania zgody.
 5. Z prawa do wycofania zgody mogą Państwo skorzystać wysyłając maila na adres iod@extradom.pl.
 6. Dostęp do Państwa danych osobowych mają odbiorcy, którzy pomagają nam utrzymać system teleinformatyczny, w którym prowadzone są konta użytkowników.
 7. Państwa dane osobowe będą przechowywane do dnia ustania celu, dla którego zostały zebrane, czyli np. usunięcia konta lub zaprzestania działalności serwisu.
 8. Mają Państwo prawo do:
  1. dostępu do swoich danych osobowych (czyli sprawdzenia, jakie dane są przez nas przetwarzane),
  2. sprostowania danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są nieprawidłowe),
  3. uzupełnienia danych osobowych (w sytuacji, gdyby okazało się, że są niekompletne),
  4. przenoszenia danych osobowych (czyli przekazania Państwa danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego np. txt., pdf., odt., doc., rtf., jpeg., XML, JSON, CSV),
  5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych (będziemy wówczas mogli jedynie przechowywać Państwa dane osobowe),
  6. usunięcia danych osobowych.
 9. W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem tym jest obecnie Generalny Inspektor Danych Osobowych* (https://giodo.gov.pl/pl/493).
 10. W oparciu o dane osobowe nie będziemy podejmowali wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

*Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych po wejściu w życie ustawy o ochronie danych osobowych.