Sprawdź

Projekt domu Kropka (791) KRD1627

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój dzienny
24,60
24,60
2. Kuchnia + jadalnia
13,10
13,10
3. Hall
10,80
12,50
4. Schody
1,80
1,80
5. Wiatrołap
4,20
4,20
6. Wc + kotłownia
3,90
3,90
7. Spiżarnia
1,90
1,90
Razem
60,30
62

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
13,80
17,70
2. Pokój
8,90
13
3. Pokój
7,70
11,90
4. Korytarz
4,30
4,30
5. Łazienka
3,10
6,20
6. Garderoba
2,20
5,20
7. Schody
1,80
1,80
Razem
41,80
60,10

Pow. użytkowa

98,50 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,50 m

Powierzchnia zabudowy

84,30 m²

Min. szer. i dł. działki

16 x 19,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Kropka (791) - KRD1627

ikona 98,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 60,30 m²

Projekt domu Kropka (791) - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój dzienny
24,60
24,60
2. Kuchnia + jadalnia
13,10
13,10
3. Hall
10,80
12,50
4. Schody
1,80
1,80
5. Wiatrołap
4,20
4,20
6. Wc + kotłownia
3,90
3,90
7. Spiżarnia
1,90
1,90
Razem
60,30
62

Poddasze - 41,80 m²

Projekt domu Kropka (791) - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
13,80
17,70
2. Pokój
8,90
13
3. Pokój
7,70
11,90
4. Korytarz
4,30
4,30
5. Łazienka
3,10
6,20
6. Garderoba
2,20
5,20
7. Schody
1,80
1,80
Razem
41,80
60,10

Podobne projekty (1388)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 750 KRZ1133
NewHouse 750
Dodano!
Dodano!
102,25 m²
4
2
0

4 990 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 749 w1 KRZ1151
NewHouse 749 w1
Dodano!
Dodano!
99,77 m²
4
2
0

4 990 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 753 KRZ1028
NewHouse 753
Dodano!
Dodano!
102,26 m²
3
2
0

5 190 zł

5 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 749 KRZ1152
NewHouse 749
Dodano!
Dodano!
99,93 m²
4
1
0

4 990 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 072/2 energo ELW1065
Sej-pro 072/2 energo
Dodano!
Dodano!
98,47 m²
3
2
0

5 097 zł

5 397 zł

Tooltip

Cena regularna

5 097 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 754 w1 KRZ1157
NewHouse 754 w1
Dodano!
Dodano!
102,25 m²
4
2
0

4 990 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 747 KRZ1153
NewHouse 747
Dodano!
Dodano!
102,25 m²
4
2
0

4 990 zł

5 490 zł

Tooltip

Cena regularna

5 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu D3S-95 JGD1006
D3S-95
Dodano!
Dodano!
95,47 m²
3
2
0

4 600 zł

Autor: Archeton

98,50 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,80 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

84,30 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

204,90 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

122,10 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

545 m³

Powierzchnia dachu

144 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,50 m

Szerokość elewacji

8 m

Długość elewacji

11,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16 m

Min. długość działki
Tooltip

19,20 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

75,29 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Wersja technologiczna: murowana - beton komórkowy. Strop: żelbetowy monolityczny. Typ schodów: drewniane na konstrukcji metalowej. Konstrukcja dachu: drewniana krokwiowo-jętkowa. Typ ogrzewania: Kocioł na gaz. Dostępna wersja z pompą ciepła: Tak. Ściany zewnętrzne: 36 cm beton komórkowy. Ściany wewnętrzne: 24 cm bloczki silikatowe. Ściany wewnętrzne działowe: 12 cm bloczki silikatowe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
510 840 zł 5 331 zł/m²

Opis projektu domu
Kropka (791)

Projekt domu Kropka - murowana – beton komórkowy to idealna propozycja dla osób posiadających wąską działkę, co jest szczególnie istotne, gdy nie można pozwolić sobie na budynek o dużych wymiarach. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Bryła budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Kropka - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie na parterze nie została uwzględniona łazienka, jednak architekt przewidział ją na poddaszu. Część nocną tworzą trzy sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.