JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Kos z garażem 2-st. [A] WRF1099

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall
6,80
3. Pomieszczenie gospodarcze
7,70
4. Kuchnia
13,30
5. Ogród zimowy
6
6. Pokój dzienny
50,10
7. Pokój
15,30
8. Pokój
18,60
9. Łazienka
5
10. Korytarz
5,50
11. Łazienka
6,70
12. Pokój
18,60
13. Garaż dwustanowiskowy
34,40
Razem
192,30
192,30

Pow. użytkowa

150,30 m²

Kąt dachu

20°

Wysokość budynku

6,20 m

Powierzchnia zabudowy

251 m²

Min. szer. i dł. działki

24,5 x 27,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Kos z garażem 2-st. [A] - WRF1099

ikona 150,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 192,30 m²

Parter projektu Kos z garażem 2-st. [A]

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall
6,80
3. Pomieszczenie gospodarcze
7,70
4. Kuchnia
13,30
5. Ogród zimowy
6
6. Pokój dzienny
50,10
7. Pokój
15,30
8. Pokój
18,60
9. Łazienka
5
10. Korytarz
5,50
11. Łazienka
6,70
12. Pokój
18,60
13. Garaż dwustanowiskowy
34,40
Razem
192,30
192,30

Podobne projekty (1093)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Alison III G2 energo WRC2758
Alison III G2 energo
Dodano!
Dodano!
151,74 m²
4
3
2

6 900 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Alison G2 WRC2742
Alison G2
Dodano!
Dodano!
137,03 m²
3
3
2

5 600 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Fabian 2 WOE1147
Fabian 2
Dodano!
Dodano!
148,36 m²
4
3
2

5 099 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dosadny D75 WWB1089
Dosadny D75
Dodano!
Dodano!
150,69 m²
4
2
2

5 299 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Sielanka 2 B WAH2051
Sielanka 2 B
Dodano!
Dodano!
135,58 m²
4
2
1

6 590 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dostępny D45 WWB1044
Dostępny D45
Dodano!
Dodano!
150,73 m²
4
2
2

4 699 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Pewny D65 WWB1073
Pewny D65
Dodano!
Dodano!
137,80 m²
4
2
2

4 699 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Jedyny B WAH2064
Jedyny B
Dodano!
Dodano!
145,63 m²
3
3
2

7 940 zł

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

150,30 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

251 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

192,30 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

630,50 m³

Powierzchnia dachu

324,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

20°

Wysokość budynku
Tooltip

6,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,50 m

Min. długość działki
Tooltip

27,80 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm. Ściany wewnętrzne: porotherm. Rodzaj stropu: teriva. Elewacje: tynk akrylowy. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²

Opis projektu domu
Kos z garażem 2-st. [A]

Projekt domu Kos z garażem 2-st. [A] to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Kos z garażem 2-st. [A] to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Projekt uwzględnia dwie łazienki, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Przewidziany w domu zimowy ogród zapewnia komfort wypoczynku w kontakcie z przyrodą. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.