Sprawdź

Projekt domu Kornelia III G2 WRC1890

1. Wiatrołap
7,54
2. Hall
12,28
3. Kuchnia
12,18
4. Spiżarnia
3
5. Pokój dzienny + jadalnia
35,08
6. Łazienka
2,87
7. Korytarz
8,46
8. Pokój
14,57
9. Pokój
13,71
10. Pokój
10,09
11. Łazienka
7,82
12. Garderoba
4,55
13. Kotłownia
10,05
14. Garaż dwustanowiskowy
31,44
Razem
173,64
173,64

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
57,95
Razem
57,95
57,95

Pow. użytkowa

132,15 m²

Kąt dachu

28°

Wysokość budynku

7,24 m

Powierzchnia zabudowy

214,53 m²

Min. szer. i dł. działki

23,4 x 26 m

ikona Pobierz i drukuj

Kornelia III G2 - WRC1890

ikona 132,15 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 173,64 m²

Projekt domu Kornelia III G2 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
7,54
2. Hall
12,28
3. Kuchnia
12,18
4. Spiżarnia
3
5. Pokój dzienny + jadalnia
35,08
6. Łazienka
2,87
7. Korytarz
8,46
8. Pokój
14,57
9. Pokój
13,71
10. Pokój
10,09
11. Łazienka
7,82
12. Garderoba
4,55
13. Kotłownia
10,05
14. Garaż dwustanowiskowy
31,44
Razem
173,64
173,64

Poddasze - 57,95 m²

Projekt domu Kornelia III G2 - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Poddasze do adaptacji
57,95
Razem
57,95
57,95

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Kornelia II G2
Kornelia II G2
Dodano!
Dodano!
132,15 m²
3
2
2

4 080 zł

5 100 zł

Tooltip

Cena regularna

4 080 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1546)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 761 w1 KRZ1122
NewHouse 761 w1
Dodano!
Dodano!
139,12 m²
3
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 761 KRZ1109
NewHouse 761
Dodano!
Dodano!
135,52 m²
3
3
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Willa Parterowa 2 WAH1883
Willa Parterowa 2
Dodano!
Dodano!
135,75 m²
4
3
2

6 352 zł

7 940 zł

Tooltip

Cena regularna

6 352 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 071/1 energo ELW1045
Sej-pro 071/1 energo
Dodano!
Dodano!
136,16 m²
4
2
0

4 997 zł

5 297 zł

Tooltip

Cena regularna

4 997 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 133 KRX1268
HomeKoncept 133
Dodano!
Dodano!
130,02 m²
4
2
2

6 190 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

6 021 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ariel 6 BSA2103
Ariel 6
Dodano!
Dodano!
128,52 m²
3
3
2

5 349 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przejrzysty D27 wariant I WWB1052
Przejrzysty D27 wariant I
Dodano!
Dodano!
129,99 m²
3
2
2

4 549 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w2 KRZ1155
NewHouse 771 w2
Dodano!
Dodano!
143,27 m²
3
3
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

132,15 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

214,53 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

181 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

485,60 m³

Powierzchnia dachu

319 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

28°

Wysokość budynku
Tooltip

7,24 m

Szerokość elewacji

15,40 m

Długość elewacji

20,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,40 m

Min. długość działki
Tooltip

26 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

90,40 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

40 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna, dachówka ceramiczna lub cementowa. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk mineralny i okładzina kamienna, cokół okładzina klinkierowa. Stolarka: drewniana lub PCV. Otoczenie: system tarasowy ProDeck - deska kompozytowa Terra w kolorze wiśnia.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Kornelia III G2

Projekt domu Kornelia III G2 jest wariantem cieszącego się popularnością projektu Kornelia G1. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Kornelia III G2 jest odpowieni na średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Kornelia III G2 to dom parterowy, co jest szczególnie bezpieczne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Autor uwzględnił możliwość zagospodarowania poddasza, a dodatkowy metraż możemy wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano dwie łazienki na parterze. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.