Projekt domu Komfortowy 2 WAW1041

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
201,4 m²
Min. szer. działki
25,11 m
Wysokość budynku
7,33 m
Pow. zabudowy
237,2 m²
Kubatura
960 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
380 m²
Liczba pokoi
4 (2 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Komfortowy 2 został stworzony na wzór znanego projektu Komfortowy 1. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Komfortowy 2 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Bryła budynku zwieńczona jest dachem kopertowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Komfortowy 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań.Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Część nocną tworzy pięć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Komfortowy 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
5,3 m²
2 hall
13,8 m²
3 garderoba
2,2 m²
4 spiżarnia
2,2 m²
5 kuchnia
9,9 m²
6 pokój dzienny + jadalnia
35 m²
7 pokój
11,7 m²
8 pokój
16,7 m²
9 korytarz
2,6 m²
10 garderoba
7,1 m²
11 łazienka
11,9 m²
12 łazienka
3,3 m²
13 kotłownia
8,1 m²
14 garaż dwustan.
32,1 m²
razem
161,9 m²

Rzut kondygnacji projektu Komfortowy 2 - Rzut poddasza

1 antresola
20,8 m² (32,5 m²)
2 korytarz
14,1 m² (19 m²)
3 pokój
12,2 m² (24,8 m²)
4 garderoba
4,5 m² (6,7 m²)
5 pom. gospodarcze
4,5 m² (6,7 m²)
6 łazienka
5,3 m² (7,9 m²)
7 pokój
18,3 m² (33,9 m²)
razem
79,7 m² (131,5 m²)

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Komfortowy 2 na działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: tynk, płytka klinkierowa ręcznie formowana - płytkę klinkierową wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na deskę elewacyjną. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany. Schody: konstrukcji lekkiej - konstrukcja oraz materiały wykończeniowe schodów przewidziane do indywidualnej aranżacji. Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Elewacje

Autor: Domy z Wizją

Recenzje projektu Komfortowy 2

  – 0 głosów

Projekt domu Komfortowy 2 należy do kategorii

Projekty podobne do Komfortowy 2 WAW1041

Projekt domu Goran 3 3D

Goran 3

191,08 m²

Projekt domu ALASKA B dwupokoleniowa -300

Projekt domu Arteo 4

Arteo 4

216,98 m²

Projekt domu Kameralny 4

Kameralny 4

198,6 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych