Sprawdź

Projekt domu Karol G2 WRC1589

1. Wiatrołap
5,99
2. Hall
17,91
3. Kuchnia
16,44
4. Spiżarnia
2,30
5. Jadalnia
19,37
6. Pokój dzienny
39,40
7. Pokój
21,94
8. Garderoba
9,23
9. Wc
1,86
10. Kotłownia
7,66
11. Garaż dwustanowiskowy
36,47
Razem
178,57
178,57

podłogi
1. Korytarz
16,44
2. Pokój
29,87
3. Pokój
35,32
4. Pokój
24,72
5. Garderoba
13,34
6. Łazienka
16,15
Razem
135,84
135,84

Pow. użytkowa

277,94 m²

Wysokość budynku

7,50 m

Powierzchnia zabudowy

230,74 m²

Min. szer. i dł. działki

25,5 x 27,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Karol G2 - WRC1589

ikona 277,94 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 178,57 m²

Projekt domu Karol G2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,99
2. Hall
17,91
3. Kuchnia
16,44
4. Spiżarnia
2,30
5. Jadalnia
19,37
6. Pokój dzienny
39,40
7. Pokój
21,94
8. Garderoba
9,23
9. Wc
1,86
10. Kotłownia
7,66
11. Garaż dwustanowiskowy
36,47
Razem
178,57
178,57

Piętro 1 - 135,84 m²

Projekt domu Karol G2 - rzut 1 piętra, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
16,44
2. Pokój
29,87
3. Pokój
35,32
4. Pokój
24,72
5. Garderoba
13,34
6. Łazienka
16,15
Razem
135,84
135,84

Podobne projekty (252)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1907 LKP1001
LK&1907
Dodano!
Dodano!
270,13 m²
5
3
2

22 140 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1561 LKP1102
LK&1561
Dodano!
Dodano!
284,34 m²
6
3
1

16 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1654 LKP1081
LK&1654
Dodano!
Dodano!
243,91 m²
5
3
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1570 LKP1099
LK&1570
Dodano!
Dodano!
281,19 m²
5
3
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1594 LKP1090
LK&1594
Dodano!
Dodano!
260,64 m²
5
3
2

9 610 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1884 LKP1008
LK&1884
Dodano!
Dodano!
293,41 m²
5
3
2

18 450 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1727 LKP1064
LK&1727
Dodano!
Dodano!
302,76 m²
4
3
2

14 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1689 LKP1069
LK&1689
Dodano!
Dodano!
254,35 m²
3
3
2

12 000 zł

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

277,94 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

230,74 m²

Powierzchnia dachu

193 m²

7,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,50 m

Min. długość działki
Tooltip

27,30 m

Opis szczegółowy

Dom zaprojektowano w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Schody wewnętrzne drewniane. Stropodach kryty papą termozgrzewalną. Elewację wykonano z tynku strukturalnego oraz z płytek klinkierowych. Stolarka okienna drewniana.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Karol G2

Dom piętrowy, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny.

Społeczność projektu domu
Karol G2 w budowie

Opinie o projekcie domu
Karol G2