👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Jurek II G1 WRC2025

1. Wiatrołap
3,26
2. Hall
11
3. Kuchnia
7,81
4. Spiżarnia
2,52
5. Pokój dzienny + jadalnia
27,69
6. Pokój
9,82
7. Łazienka
2,83
8. Kotłownia
4,83
9. Garaż jednostanowiskowy
24,16
Razem
93,92
93,92

podłogi
1. Korytarz
4,21
2. Pokój
15,49
3. Pokój
13,86
4. Pokój
11,34
5. Łazienka
9,61
6. Strych
13,82
Razem
68,33
68,33

Pow. użytkowa

119,44 m²

Kąt dachu

41°

Wysokość budynku

8,92 m

Powierzchnia zabudowy

127,32 m²

Min. szer. i dł. działki

21,6 x 22,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Jurek II G1 - WRC2025

ikona 119,44 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 93,92 m²

Projekt domu Jurek II G1 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,26
2. Hall
11
3. Kuchnia
7,81
4. Spiżarnia
2,52
5. Pokój dzienny + jadalnia
27,69
6. Pokój
9,82
7. Łazienka
2,83
8. Kotłownia
4,83
9. Garaż jednostanowiskowy
24,16
Razem
93,92
93,92

Poddasze - 68,33 m²

Projekt domu Jurek II G1 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
4,21
2. Pokój
15,49
3. Pokój
13,86
4. Pokój
11,34
5. Łazienka
9,61
6. Strych
13,82
Razem
68,33
68,33

Podobne projekty (2293)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Dominik Prima (1883) KRD3020
Dominik Prima (1883)
Dodano!
Dodano!
114 m²
5
2
1

4 690 zł

Zdjęcie 1 projektu Zgrabny WAH1023
Zgrabny
Dodano!
Dodano!
112,10 m²
4
3
1

5 750 zł

Zdjęcie 1 projektu Narcyz 3 WAH2028
Narcyz 3
Dodano!
Dodano!
125,59 m²
6
3
1

7 290 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-03 wariant 3 (FL) JGC1260
BW-03 wariant 3 (FL)
Dodano!
Dodano!
108,80 m²
4
2
1

3 870 zł

Zdjęcie 1 projektu Dominik Rex (1686) KRD2839
Dominik Rex (1686)
Dodano!
Dodano!
123,30 m²
5
2
1

4 890 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-49 wariant 14 JGC1022
BW-49 wariant 14
Dodano!
Dodano!
112,30 m²
4
2
1

3 870 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-03 wariant 9 JGC1206
BW-03 wariant 9
Dodano!
Dodano!
112,30 m²
4
2
1

3 870 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 229 LUA1562
APS 229
Dodano!
Dodano!
122 m²
4
2
1

4 499 zł

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

119,44 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

127,32 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

194,14 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

472,70 m³

Powierzchnia dachu

206 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

41°

Wysokość budynku
Tooltip

8,92 m

Szerokość elewacji

13,60 m

Długość elewacji

10,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,60 m

Min. długość działki
Tooltip

22,40 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

76,10 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

41 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm, ocieplenie wełna mineralna 12 cm. Ściany wewnętrzne: nośne i działowe murowane,cegła wapienno-piaskowa 24 cm i 12 cm. Strop: międzypiętrowy gęstożebrowy Teriva. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna 30 cm, dachówka ceramiczna płaska Bergamo firmy Röben. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny, okładzina z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą firmy Prodema. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, rolety zewnętrzne w systemie CleverBox firmy BeClever. Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne i wyłaz dachowy firmy FAKRO. Otoczenie: kostka betonowa firmy Libet w kolorze jasno szarym, system tarasowy ProDeck - deska kompozytowa Terra w kolorze orzech.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Scandinavian Smart 120 HHT1020
119,43 m²
3
Stan deweloperski brutto
571 271 zł 4 761 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.14 HPK1026
118,94 m²
3
Stan deweloperski brutto
707 200 zł 5 933 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Soul HMD1001
118,94 m²
4
Stan deweloperski brutto
518 000 zł 3 654 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Creative Smart 160 HHT1023
118,35 m²
4
Stan deweloperski brutto
780 019 zł 6 591 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²

Opis projektu domu
Jurek II G1

Projekt domu Jurek II G1 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Jurek II G1 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, druga na poddaszu. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.