Sprawdź

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – klinkier KRD1755

podłogi
1. Pokój dzienny
28,70
2. Garaż jednostanowiskowy
16,70
3. Pokój
12,80
4. Hall
10,80
5. Kuchnia
8,50
6. Wiatrołap
7,50
7. Pokój
6,30
8. Kotłownia
4,80
9. Łazienka
3,10
10. Schody
1,80
Razem
101
101

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
16,40
21,10
2. Pokój
15,80
19,90
3. Pokój
13,70
16,10
4. Pokój
10
11,80
5. Korytarz
10
10
6. Łazienka
4,30
6,50
7. Garderoba
3,40
3,40
8. Schody
1,90
1,90
9. Garderoba
1,60
2,90
Razem
77,10
93,60

Pow. użytkowa

153 m²

Pokoje

6

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,10 m

Powierzchnia zabudowy

132,20 m²

Min. szer. i dł. działki

23,2 x 21,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Jelonek-2 - murowana – klinkier - KRD1755

ikona 153 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 101 m²

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – klinkier - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
28,70
2. Garaż jednostanowiskowy
16,70
3. Pokój
12,80
4. Hall
10,80
5. Kuchnia
8,50
6. Wiatrołap
7,50
7. Pokój
6,30
8. Kotłownia
4,80
9. Łazienka
3,10
10. Schody
1,80
Razem
101
101

Poddasze - 77,10 m²

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – klinkier - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
16,40
21,10
2. Pokój
15,80
19,90
3. Pokój
13,70
16,10
4. Pokój
10
11,80
5. Korytarz
10
10
6. Łazienka
4,30
6,50
7. Garderoba
3,40
3,40
8. Schody
1,90
1,90
9. Garderoba
1,60
2,90
Razem
77,10
93,60

Warianty projektu (3)

PROMOCJA
Projekt domu Jelonek Rex (1702)
Jelonek Rex (1702)
Dodano!
Dodano!
154,40 m²
5
3
1

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Jelonek Rex OZE (1833)
Jelonek Rex OZE (1833)
Dodano!
Dodano!
155,40 m²
5
3
1

3 840 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Jelonek As G2 (1093)
Jelonek As G2 (1093)
Dodano!
Dodano!
152,30 m²
5
3
2

4 240 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1638)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Alicja N 2G BSB1147
Alicja N 2G
Dodano!
Dodano!
137,65 m²
4
3
2

5 260 zł

5 600 zł

Tooltip

Cena regularna

4 839 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rozsądny WAH1539
Rozsądny
Dodano!
Dodano!
165,45 m²
5
2
1

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Komfort 1 KZM1003
Komfort 1
Dodano!
Dodano!
155,57 m²
5
3
1

5 090 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 211 A WRW1420
Domena 211 A
Dodano!
Dodano!
139,50 m²
4
2
1

5 900 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 212 A WRW1421
Domena 212 A
Dodano!
Dodano!
139 m²
4
3
1

5 600 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lajkonik (1565) KRD2714
Lajkonik (1565)
Dodano!
Dodano!
150,80 m²
5
2
0

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Opałek X BSB1144
Opałek X
Dodano!
Dodano!
143,27 m²
4
3
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

5 035 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Alicja X BSB1146
Alicja X
Dodano!
Dodano!
138,09 m²
4
3
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

5 035 zł najniższa cena

Autor: Archeton

153 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

132,20 m²

Powierzchnia dachu

230 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,20 m

Min. długość działki
Tooltip

21,50 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – klinkier. Ściany zewnętrzne: bloczki silikatowe SILKA E24 + ocieplenie z wełny mineralnej + klinkierowa cegła elewacyjna CRH KLINKIER. Ściany wewnętrzne: konstrukcyjne: bloczki silikatowe SILKA E24 działowe: bloczki silikatowe SILKA E12. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana. Rodzaj schodów: drewniane na konstrukcji stalowej. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna - Imerys Toiture. Elewacja: cegła elewacyjna CRH KLINKIER.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Jelonek-2 - murowana – klinkier

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – klinkier został stworzony na wzór popularnego projektu Jelonek - szkielet drewniany lekki. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Jelonek-2 - murowana – klinkier to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Bryła budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Jelonek-2 - murowana – klinkier to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. Część nocna składa się z sześciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.