Sprawdź

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – ceramika KRD2363

podłogi
1. Pokój dzienny
28,70
2. Garaż jednostanowiskowy
16,70
3. Pokój
12,80
4. Hall
10,80
5. Kuchnia
8,50
6. Wiatrołap
7,50
7. Pokój
6,30
8. Kotłownia
4,80
9. Łazienka
3,10
10. Schody
1,80
Razem
101
101

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
16,40
21,10
2. Pokój
15,80
19,90
3. Pokój
13,70
16,10
4. Korytarz
10
10
5. Pokój
10
11,80
6. Łazienka
4,30
6,50
7. Garderoba
3,40
3,40
8. Schody
1,90
1,90
9. Garderoba
1,60
2,90
Razem
77,10
93,60

Pow. użytkowa

153 m²

Pokoje

6

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,10 m

Powierzchnia zabudowy

132,20 m²

Min. szer. i dł. działki

23,4 x 21,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Jelonek-2 - murowana – ceramika - KRD2363

ikona 153 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 101 m²

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
28,70
2. Garaż jednostanowiskowy
16,70
3. Pokój
12,80
4. Hall
10,80
5. Kuchnia
8,50
6. Wiatrołap
7,50
7. Pokój
6,30
8. Kotłownia
4,80
9. Łazienka
3,10
10. Schody
1,80
Razem
101
101

Poddasze - 77,10 m²

Projekt domu Jelonek-2 - murowana – ceramika - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
16,40
21,10
2. Pokój
15,80
19,90
3. Pokój
13,70
16,10
4. Korytarz
10
10
5. Pokój
10
11,80
6. Łazienka
4,30
6,50
7. Garderoba
3,40
3,40
8. Schody
1,90
1,90
9. Garderoba
1,60
2,90
Razem
77,10
93,60

Warianty projektu (3)

PROMOCJA
Projekt domu Jelonek Rex (1702)
Jelonek Rex (1702)
Dodano!
Dodano!
154,40 m²
5
3
1

4 640 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Jelonek Rex OZE (1833)
Jelonek Rex OZE (1833)
Dodano!
Dodano!
155,40 m²
5
3
1

3 840 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Jelonek As G2 (1093)
Jelonek As G2 (1093)
Dodano!
Dodano!
152,30 m²
5
3
2

4 240 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1638)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Alicja N 2G BSB1147
Alicja N 2G
Dodano!
Dodano!
137,65 m²
4
3
2

5 260 zł

5 600 zł

Tooltip

Cena regularna

4 839 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Weranda 5 BSA2292
Weranda 5
Dodano!
Dodano!
150,71 m²
3
2
0

5 549 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rozsądny WAH1539
Rozsądny
Dodano!
Dodano!
165,45 m²
5
2
1

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Komfort 1 KZM1003
Komfort 1
Dodano!
Dodano!
155,57 m²
5
3
1

5 090 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 211 A WRW1420
Domena 211 A
Dodano!
Dodano!
139,50 m²
4
2
1

5 900 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 212 A WRW1421
Domena 212 A
Dodano!
Dodano!
139 m²
4
3
1

5 600 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 63 KRK1682
Dom przy Cyprysowej 63
Dodano!
Dodano!
145,72 m²
5
3
1

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Opałek X BSB1144
Opałek X
Dodano!
Dodano!
143,27 m²
4
3
1

4 929 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

5 035 zł najniższa cena

Autor: Archeton

153 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

132,20 m²

Powierzchnia dachu

230 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,40 m

Min. długość działki
Tooltip

21,50 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: cegła kratówka + styropian + cegła kratówka. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna - Imerys Toiture. Elewacja: tynk cementowo-wapienny, podmurówka z klinkieru.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Jelonek-2 - murowana – ceramika

Dom Jelonek-2 - murowana - ceramika został stworzony na wzór znanego projektu Jelonek - szkielet drewniany lekki. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Jelonek-2 - murowana - ceramika to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Jelonek-2 - murowana - ceramika to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Uwzględniona w projekcie jadalnia połączona jest z pokojem dziennym, dzięki czemu wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, iż na każdej kondygnacji znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. Część nocną tworzy sześć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jelonek-2 - murowana - ceramika jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.