Projekt domu Jaspis 2 WAL1007

Cena projektu: 8 610 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
237,21 m²
Min. szer. działki
24,3 m
Wysokość budynku
7,9 m
Pow. zabudowy
209,14 m²
Kubatura
914 m³
Kąt nach. dachu
30°
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Jaspis 2 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się nietypową bryłąi zadowoli zwolenników oryginalnych/ciekawych rozwiązań. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Jaspis 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono na parterze toaletę dla gości oraz dwie łazienki na poddaszu dla domowników. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jaspis 2 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Jaspis 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,8 m²
2 hall
16,1 m²
3 pokój dzienny + jadalnia
52,4 m²
4 kuchnia
15,7 m²
5 pom. gospodarcze
3,5 m²
6 spiżarnia
3,1 m²
7 pokój
10,9 m²
8 wc
3,3 m²
9 pom. gospodarcze
9,7 m²
10 garaż dwustan.
36,7 m²
razem
154,2 m²

Rzut kondygnacji projektu Jaspis 2 - Rzut poddasza

1 hall
12,1 m²
2 pokój
13,3 m²
3 pokój
16 m²
4 pokój
20 m²
5 pom. gospodarcze
3,5 m²
6 sauna
3 m²
7 łazienka
9,8 m²
8 łazienka
5,3 m²
razem
83 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Jaspis 2
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany: pustak ceramiczny + wełna mineralna + docisk z cegły modularnej. Strop: prefabrykowany, gęstożebrowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: VILLANETTE Autorska Pracownia Architektury Dagmary Obłuskiej

Recenzje projektu Jaspis 2

  2 – 1 głos

5
0%
4
0%
3
0%
2
100%
1
0%

D'ariush4494 04.06.2019 11:11: Sorry, dla mnie to trochę koszmarek, ale to oczywiście subiektywna opinia. Wydaje mi się przykryty ciężkim dachem. Nie podoba mi się mieszanie np stolarki prostokątnej z fikuśnymi zaokrągleniami i skosami. Za dużo się dzieje z tym domem wg mnie :-) Oczywiście musi być do niego odpowiednia działka, myślę, że ustawiony wśród innych domów dużo traci. Pozdrawiam

Projekt domu Jaspis 2 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych