Sprawdź

Projekt domu Jasło 33 KRP1559

1. Wiatrołap
8,51
2. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
35,51
3. Korytarz
7,49
4. Pokój
14,89
5. Łazienka
4,95
6. Spiżarnia
4,31
7. Kotłownia
5,38
Razem
81,04
81,04

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
6,78
6,98
2. Pokój
14,90
17,44
3. Pokój
15,86
18,13
4. Pokój
12,30
13,16
5. Pokój
10,82
12,32
6. Łazienka
12,96
15,34
Razem
73,62
83,37

Pow. użytkowa

144,97 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

8,92 m

Powierzchnia zabudowy

109,39 m²

Min. szer. i dł. działki

20 x 17,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Jasło 33 - KRP1559

ikona 144,97 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 81,04 m²

Projekt domu Jasło 33 - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
8,51
2. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
35,51
3. Korytarz
7,49
4. Pokój
14,89
5. Łazienka
4,95
6. Spiżarnia
4,31
7. Kotłownia
5,38
Razem
81,04
81,04

Poddasze - 73,62 m²

Projekt domu Jasło 33 - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
6,78
6,98
2. Pokój
14,90
17,44
3. Pokój
15,86
18,13
4. Pokój
12,30
13,16
5. Pokój
10,82
12,32
6. Łazienka
12,96
15,34
Razem
73,62
83,37

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Jasło 31
Jasło 31
Dodano!
Dodano!
145,95 m²
5
3
0

5 280 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 280 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1472)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 165 NEW LUA1705
APS 165 NEW
Dodano!
Dodano!
137,10 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sowa 1 bez garażu WRL1003
Sowa 1 bez garażu
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

4 299 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ptyś BSA1840
Ptyś
Dodano!
Dodano!
138,52 m²
4
2
0

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dudek 5 BSA2302
Dudek 5
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

4 649 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant JGC1250
BW-27 wariant
Dodano!
Dodano!
132,90 m²
4
2
0

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-27 wariant 1 JGC1241
BW-27 wariant 1
0

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu A-137 Dom sokola z bali BBD1227
A-137 Dom sokola z bali
Dodano!
Dodano!
142,20 m²
5
2
0

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sowa 11 bez garażu WRL1036
Sowa 11 bez garażu
Dodano!
Dodano!
133,40 m²
4
2
0

4 299 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

144,97 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,46 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

109,39 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

172,29 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

631,10 m³

Powierzchnia dachu

193,86 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

8,92 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20 m

Min. długość działki
Tooltip

17,40 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 1.46 m. Strop: gęstożebrowy Teriva. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego ocieplane styropianem. Ściany wewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe. Inne: okna połaciowe Fakro.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Jasło 33

Budynek Jasło 33 został stworzony na wzór popularnego projektu Jasło 31. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Jasło 33 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty budowy. Projekt Jasło 33 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jasło 33 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.