Projekt domu Jamnik 2 WAH1180

Cena projektu: 3 190 zł 2 552 zł Oszczędzasz 638 złOferta ważna do 11 kwietnia 2020 r.

60 dni na zwrot

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
150,08 m²
Min. szer. działki
16 m
Wysokość budynku
6,51 m
Pow. zabudowy
166,11 m²
Kubatura
614 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
274,7 m²
EUco
51,5 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
5 (3 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Jamnik 2 jest inną propozycją popularnego projektu Jamnik. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Jamnik 2 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających wąską działkę, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja domu przykryta jest dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Jamnik 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jamnik 2 nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Jamnik 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,94 m²
2 hall
9,06 m²
3 kuchnia
7,45 m²
4 jadalnia
12,09 m²
5 pokój dzienny
26,76 m²
6 pokój
18,16 m²
7 łazienka
7,01 m²
8 garderoba
8,09 m²
9 pokój
12,69 m²
10 łazienka
2,63 m²
11 pom. gospodarcze
4,85 m²
12 garaż jednostan.
19,81 m²
razem
131,54 m²

Rzut kondygnacji projektu Jamnik 2 - Rzut poddasza

1 pokój
9,88 m² (20,69 m²)
2 łazienka
4,58 m² (8,46 m²)
3 hall
10,09 m² (12,37 m²)
4 garderoba
1,53 m² (3,19 m²)
5 pokój
10,18 m² (17 m²)
6 pokój
9,88 m² (17,59 m²)
razem
46,14 m² (79,3 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Jamnik 2 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

187 288 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: żelbetowe wylewane. Ściany zewnętrzne: gazobeton + styropian. Strop: żelbetowy Teriva. Elewacje: tynk cienkopowłokowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub blachodachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Opinie mieszkańców domu Jamnik 2

Zdjęcie profilowe Waldi0
Waldi0
Zakupiona przez nas działka posiada dosyć niestandardowe wymiary - jest wyjątkowo długa i bardzo wąska. Chcąc wybudować na niej dom, priorytetem było więc znalezienie pasującego projektu. Spośród propozycji domów o szerokości odpowiadającej warunkom naszej parceli, finalnie zdecydowaliśmy się na realizację projektu Jamnik 2 WAH1180.

Cała inwestycja przebiegła sprawnie i po naszej myśli, a fachowcy doskonale poradzili sobie na każdym jej etapie. Postanowiliśmy zmienić przewidzianą przez architekta technologię budowy i zamiast budynku murowanego wykonaliśmy go w drewnianej konstrukcji szkieletowej. Dzięki zastosowanej metodzie, całą realizację udało nam się zakończyć w wyjątkowo krótkim czasie. Pierwsze prace rozpoczęliśmy 18 maja 2015 r. i już po roku, 15 czerwca 2016 r. mogliśmy wprowadzić się do nowego, w pełni wykończonego domu. Dodatkowo, koszty naszej inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego były niższe niż oszacowane przez architekta wydatki dotyczące budowy projektu Jamnik 2 WAH1180 w wersji murowanej z gazobetonu.

Pomiędzy warstwami tworzących ściany drewnianych belek zastosowaliśmy wełnę mineralną. Z racji tego, iż do instalacji gazu ziemnego podłączyliśmy się stosunkowo niedawno, w trakcie pierwszej zimy od zamieszkania ogrzewaliśmy dom za pomocą usytuowanego w salonie kominka. Muszę przyznać, że sprawdził się on naprawdę dobrze. W przeciągu całego zeszłego sezonu grzewczego zużyliśmy ok 8 m³ drewna.

Projekt domu Jamnik 2 WAH1180 to budynek parterowy z użytkowym i w pełni zagospodarowanym poddaszem, aczkolwiek my całkowicie zrezygnowaliśmy ze stawiania ścianek działowych na tej kondygnacji. Powierzchnię całej góry przeznaczyliśmy na zrobienie jednego, niesamowicie przestronnego pokoju rekreacyjnego ze stołem do ping-ponga. Pomieszczenia na poddaszu nie były nam potrzebne, ponieważ wraz z żoną mieszkamy już tylko we dwójkę. Metraż samego parteru w zupełności nam wystarcza, tym bardziej, że garaż i znajdującą się obok niego kotłownię zaadaptowaliśmy na sypialnię z prywatną łazienką. Pomieszczenie techniczne wygospodarowaliśmy z kolei kosztem części garderoby. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Jamnik 2

  – 0 głosów

Projekt domu Jamnik 2 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych