Projekt domu Jamnik 2 WAH1180

Cena projektu: 2 850 zł 2 280 zł Oszczędzasz 570 złOferta ważna do 11 grudnia 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
150,08 m²
Min. szer. działki
16 m
Wysokość budynku
6,51 m
Pow. zabudowy
166,11 m²
Kubatura
614 m³
Kąt nach. dachu
35°
Pow. dachu
274,7 m²
EUco
63,69 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
5 (3 + 2 na parterze)
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Jamnik 2 jest inną propozycją popularnego projektu Jamnik. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Jamnik 2 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających wąską działkę, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja domu przykryta jest dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Jamnik 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. W projekcie przewidziano kuchnię otwartą. Takie rozwiązanie sprawia, że część dzienna jest bardzo przestronna. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Strefa sypialniana składa się z pięciu pokoi, co jest doskonałą opcją dla dużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jamnik 2 nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Jamnik 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,94 m²
2 hall
9,06 m²
3 kuchnia
7,45 m²
4 jadalnia
12,09 m²
5 pokój dzienny
26,76 m²
6 pokój
18,16 m²
7 łazienka
7,01 m²
8 garderoba
8,09 m²
9 pokój
12,69 m²
10 łazienka
2,63 m²
11 pom. gospodarcze
4,85 m²
12 garaż jednostan.
19,81 m²
razem
131,54 m²

Rzut kondygnacji projektu Jamnik 2 - Rzut poddasza

1 pokój
9,88 m² (20,69 m²)
2 łazienka
4,58 m² (8,46 m²)
3 hall
10,09 m² (12,37 m²)
4 garderoba
1,53 m² (3,19 m²)
5 pokój
10,18 m² (17 m²)
6 pokój
9,88 m² (17,59 m²)
razem
46,14 m² (79,3 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Jamnik 2 na działce
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez Extradom:

207 130 zł - orientacyjny koszt budowy domu bez instalacji

Wycena opracowana przez autora projektu:

187 288 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

stan zerowy
50 672 zł

stan surowy otwarty
129 795 zł

stan surowy zamknięty
26 663 zł

Wyceny stanowią wartośc przybliżoną W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych mogą się różnić od rzeczywistych wydatków.
Koszty sa liczone dla bodowy domu w technologii murowanej.

Różnica w wycenie extradom oraz autora projektu wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: żelbetowe wylewane. Ściany zewnętrzne: gazobeton + styropian. Strop: żelbetowy Teriva. Elewacje: tynk cienkopowłokowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub blachodachówka.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: MG Projekt

Opinie mieszkańców domu Jamnik 2

Zdjęcie profilowe Waldi0
Waldi0
Zakupiona przez nas działka posiada dosyć niestandardowe wymiary - jest wyjątkowo długa i bardzo wąska. Chcąc wybudować na niej dom, priorytetem było więc znalezienie pasującego projektu. Spośród propozycji domów o szerokości odpowiadającej warunkom naszej parceli, finalnie zdecydowaliśmy się na realizację projektu Jamnik 2 WAH1180.

Cała inwestycja przebiegła sprawnie i po naszej myśli, a fachowcy doskonale poradzili sobie na każdym jej etapie. Postanowiliśmy zmienić przewidzianą przez architekta technologię budowy i zamiast budynku murowanego wykonaliśmy go w drewnianej konstrukcji szkieletowej. Dzięki zastosowanej metodzie, całą realizację udało nam się zakończyć w wyjątkowo krótkim czasie. Pierwsze prace rozpoczęliśmy 18 maja 2015 r. i już po roku, 15 czerwca 2016 r. mogliśmy wprowadzić się do nowego, w pełni wykończonego domu. Dodatkowo, koszty naszej inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego były niższe niż oszacowane przez architekta wydatki dotyczące budowy projektu Jamnik 2 WAH1180 w wersji murowanej z gazobetonu.

Pomiędzy warstwami tworzących ściany drewnianych belek zastosowaliśmy wełnę mineralną. Z racji tego, iż do instalacji gazu ziemnego podłączyliśmy się stosunkowo niedawno, w trakcie pierwszej zimy od zamieszkania ogrzewaliśmy dom za pomocą usytuowanego w salonie kominka. Muszę przyznać, że sprawdził się on naprawdę dobrze. W przeciągu całego zeszłego sezonu grzewczego zużyliśmy ok 8 m³ drewna.

Projekt domu Jamnik 2 WAH1180 to budynek parterowy z użytkowym i w pełni zagospodarowanym poddaszem, aczkolwiek my całkowicie zrezygnowaliśmy ze stawiania ścianek działowych na tej kondygnacji. Powierzchnię całej góry przeznaczyliśmy na zrobienie jednego, niesamowicie przestronnego pokoju rekreacyjnego ze stołem do ping-ponga. Pomieszczenia na poddaszu nie były nam potrzebne, ponieważ wraz z żoną mieszkamy już tylko we dwójkę. Metraż samego parteru w zupełności nam wystarcza, tym bardziej, że garaż i znajdującą się obok niego kotłownię zaadaptowaliśmy na sypialnię z prywatną łazienką. Pomieszczenie techniczne wygospodarowaliśmy z kolei kosztem części garderoby. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Jamnik 2

  – 0 głosów

Projekt domu Jamnik 2 należy do kategorii

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych