Sprawdź

Projekt domu Imbir - segment lewy WRD1963

1. Wiatrołap
5,50
2. Korytarz
7,70
3. Wc
2,10
4. Pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
33,40
5. Kotłownia
2,90
6. Garaż jednostanowiskowy
24,70
Razem
76,30
76,30

podłogi
1. Korytarz
7,50
2. Pokój
12,30
3. Pokój
16,80
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
18,90
6. Łazienka
8,60
Razem
67
67

podłogi
1. Korytarz
2,50
2. Łazienka
3
3. Pokój
13,70
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
13,70
Razem
35,80
35,80

Pow. użytkowa

145,80 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

10,78 m

Powierzchnia zabudowy

101,37 m²

Min. szer. i dł. działki

10,5 x 22,78 m

ikona Pobierz i drukuj

Imbir - segment lewy - WRD1963

ikona 145,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 76,30 m²

Projekt domu Imbir - segment lewy - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,50
2. Korytarz
7,70
3. Wc
2,10
4. Pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
33,40
5. Kotłownia
2,90
6. Garaż jednostanowiskowy
24,70
Razem
76,30
76,30

Piętro 1 - 67 m²

Projekt domu Imbir - segment lewy - rzut 1 piętra, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
7,50
2. Pokój
12,30
3. Pokój
16,80
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
18,90
6. Łazienka
8,60
Razem
67
67

Poddasze - 35,80 m²

Projekt domu Imbir - segment lewy - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
2,50
2. Łazienka
3
3. Pokój
13,70
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
13,70
Razem
35,80
35,80

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Imbir - bliźniak LP
Imbir - bliźniak LP
Dodano!
Dodano!
145,80 m²
5
2
1

8 050 zł

8 550 zł

Tooltip

Cena regularna

8 550 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1060)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-136 PZB1138
N-136
Dodano!
Dodano!
135,08 m²
4
2
0

8 160 zł

8 590 zł

Tooltip

Cena regularna

8 160 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amor Bis WOE1100
Amor Bis
Dodano!
Dodano!
136,43 m²
4
2
0

4 199 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 199 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Liszka Duolit (1958) KRD3096
Liszka Duolit (1958)
Dodano!
Dodano!
152,50 m²
6
4
0

6 922 zł

7 272 zł

Tooltip

Cena regularna

6 922 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu A08 BSI1006
A08
Dodano!
Dodano!
154,07 m²
4
2
0

6 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Stodoła Family KNT1012
Stodoła Family
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
4
2
0

5 350 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

5 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 58 KRK1634
Dom przy Alabastrowej 58
Dodano!
Dodano!
135 m²
4
3
0

3 690 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu A05 BSI1004
A05
Dodano!
Dodano!
148,40 m²
4
2
0

8 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Liszka Multi Duolit (1787) KRD2904
Liszka Multi Duolit (1787)
Dodano!
Dodano!
156,20 m²
6
4
0

6 673 zł

7 123 zł

Tooltip

Cena regularna

6 773 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

145,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

101,37 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

10,78 m

Szerokość elewacji

7 m

Długość elewacji

14,78 m

Min. szerokość działki
Tooltip

10,50 m

Min. długość działki
Tooltip

22,78 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Opis szczegółowy

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: silikat. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Okna połaciowe: Fakro.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Imbir - segment lewy

Projekt domu Imbir segment skrajny lewy szeregówka to idealna propozycja dla osób posiadających wąską działkę, co jest szczególnie istotne, gdy nie można pozwolić sobie na budynek o dużych wymiarach. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Jest przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Imbir segment skrajny lewy szeregówka to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Projekt przewiduje jedną toaletę na parterze oraz jedną komfortową łazienkę na piętrze. Część nocna składa się z pięciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.