Sprawdź

Projekt domu Imbir P WRD1964

1. Wiatrołap
5,50
2. Korytarz + schody
7,50
3. Wc
2,10
4. Kuchnia + pokój dzienny + jadalnia
33,40
5. Pomieszczenie gospodarcze
2,90
6. Garaż jednostanowiskowy
24,70
Razem
76,10
76,10

podłogi
1. Korytarz + schody
7,50
2. Pokój
12,30
3. Pokój
16,80
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
18,90
6. Łazienka
8,60
Razem
67
67

podłogi
1. Korytarz + schody
2,50
2. Pokój
13,70
3. Garderoba
2,90
4. Łazienka
3
5. Pokój
13,70
Razem
35,80
35,80

Pow. użytkowa

145,50 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

10,80 m

Powierzchnia zabudowy

94 m²

Min. szer. i dł. działki

11 x 22,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Imbir P - WRD1964

ikona 145,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 76,10 m²

Projekt domu Imbir P - rzut parteru, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,50
2. Korytarz + schody
7,50
3. Wc
2,10
4. Kuchnia + pokój dzienny + jadalnia
33,40
5. Pomieszczenie gospodarcze
2,90
6. Garaż jednostanowiskowy
24,70
Razem
76,10
76,10

Piętro 1 - 67 m²

Projekt domu Imbir P - rzut 1 piętra, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz + schody
7,50
2. Pokój
12,30
3. Pokój
16,80
4. Garderoba
2,90
5. Pokój
18,90
6. Łazienka
8,60
Razem
67
67

Poddasze - 35,80 m²

Projekt domu Imbir P - rzut poddasza, dom liczy 5 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz + schody
2,50
2. Pokój
13,70
3. Garderoba
2,90
4. Łazienka
3
5. Pokój
13,70
Razem
35,80
35,80

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Imbir - bliźniak LP
Imbir - bliźniak LP
Dodano!
Dodano!
145,80 m²
5
2
1

8 050 zł

8 550 zł

Tooltip

Cena regularna

8 550 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (787)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-136 PZB1138
N-136
Dodano!
Dodano!
135,08 m²
4
2
0

8 160 zł

8 590 zł

Tooltip

Cena regularna

8 160 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 136 WRN1602
Krajobrazy 136
Dodano!
Dodano!
130,06 m²
4
2
0

4 095 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 213 LUA1258
APS 213
Dodano!
Dodano!
133,10 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu A08 BSI1006
A08
Dodano!
Dodano!
154,07 m²
4
2
0

6 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Stodoła Family KNT1012
Stodoła Family
Dodano!
Dodano!
132,70 m²
4
2
0

5 350 zł

5 800 zł

Tooltip

Cena regularna

5 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 342 ECO LUA1678
APS 342 ECO
Dodano!
Dodano!
131,60 m²
4
2
0

5 599 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu D428 WAI1516
D428
Dodano!
Dodano!
137 m²
5
2
0

5 350 zł

5 700 zł

Tooltip

Cena regularna

5 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu A-137 Dom sokola z bali BBD1227
A-137 Dom sokola z bali
Dodano!
Dodano!
142,20 m²
5
2
0

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

145,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

94 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

10,80 m

Szerokość elewacji

7 m

Długość elewacji

14,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

11 m

Min. długość działki
Tooltip

22,30 m

Opis szczegółowy

Strop: gęstożebrowy Teriva I. Ściany zewnętrzne: silikat 24 + styropian 16cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²

Opis projektu domu
Imbir P

Projekt domu Imbir segment skrajny prawy szeregówka jest odpowieni na wąską działkę, ponieważ nie zajmuje wiele miejsca. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został zaprojektowany do zabudowy bliźniaczej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Imbir segment skrajny prawy szeregówka to dom piętrowy, dzięki czemu metraż domu nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Projekt przewiduje jedną toaletę na parterze oraz jedną komfortową łazienkę na piętrze. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.