JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Hugo G2 WRC1829

1. Wiatrołap
5,06
2. Hall
15,76
3. Kuchnia
8,18
4. Spiżarnia
2,84
5. Pokój dzienny + jadalnia
32,30
6. Pokój
15,12
7. Łazienka
3,54
8. Kotłownia
11,71
9. Garaż dwustanowiskowy
35,43
Razem
129,94
129,94

podłogi
1. Korytarz
7,91
2. Pokój
18,72
3. Garderoba
6
4. Pokój
13,58
5. Pokój
13,71
6. Łazienka
14,08
7. Wc
2,54
8. Strych
15,34
Razem
91,88
91,88

Pow. użytkowa

159,34 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,85 m

Powierzchnia zabudowy

173,76 m²

Min. szer. i dł. działki

26 x 21,70 m

ikona Pobierz i drukuj

Hugo G2 - WRC1829

ikona 159,34 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 129,94 m²

Parter projektu Hugo G2

1. Wiatrołap
5,06
2. Hall
15,76
3. Kuchnia
8,18
4. Spiżarnia
2,84
5. Pokój dzienny + jadalnia
32,30
6. Pokój
15,12
7. Łazienka
3,54
8. Kotłownia
11,71
9. Garaż dwustanowiskowy
35,43
Razem
129,94
129,94

Poddasze - 91,88 m²

Poddasze projektu Hugo G2

podłogi
1. Korytarz
7,91
2. Pokój
18,72
3. Garderoba
6
4. Pokój
13,58
5. Pokój
13,71
6. Łazienka
14,08
7. Wc
2,54
8. Strych
15,34
Razem
91,88
91,88

Podobne projekty (1453)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Makarena WAH2146
Makarena
Dodano!
Dodano!
149,44 m²
4
3
2

7 540 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Bolero WAH2148
Bolero
Dodano!
Dodano!
149,44 m²
5
3
2

7 440 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Lambada WAH2147
Lambada
Dodano!
Dodano!
149,44 m²
4
3
2

7 190 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Mambo WAH2149
Mambo
Dodano!
Dodano!
149,44 m²
4
3
2

7 440 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Wolta BSA2153
Wolta
Dodano!
Dodano!
156,75 m²
4
2
2

6 149 zł

PREZENT 🎸
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-214 PZB1118
N-214
Dodano!
Dodano!
146,94 m²
3
2
1

11 490 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Salsa WAH1726
Salsa
Dodano!
Dodano!
158,62 m²
5
3
2

7 500 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Wolta 3 BSA2178
Wolta 3
Dodano!
Dodano!
168,35 m²
4
2
2

6 149 zł

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

159,34 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

173,76 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

260,29 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

573,30 m³

Powierzchnia dachu

206 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,85 m

Szerokość elewacji

18 m

Długość elewacji

12,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26 m

Min. długość działki
Tooltip

21,70 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane. Strop: gęstożebrowy. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka cementowa. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk mineralny oraz okładzina drewniana. Stolarka: drewniana lub PCV.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
Hugo G2

Projekt domu Hugo G2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Hugo G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano po jednej łazience na każdej kondygnacji oraz osobną ubikację na poddaszu. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Hugo G2 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.