Sprawdź

Projekt domu House x01 WRG1023

1. Wiatrołap
6,62
2. Hall
15,21
3. Wc
3,07
4. Kotłownia
5,83
5. Pokój
7,67
6. Pokój
17,26
7. Pokój dzienny
37,57
8. Jadalnia
13,16
9. Kuchnia
15,73
10. Garderoba
4,76
11. Spiżarnia
4,68
12. Pomieszczenie gospodarcze
4,49
13. Garaż dwustanowiskowy
47,20
Razem
183,25
183,25

podłogi
1. Hall
10,26
2. Łazienka
6,33
3. Pokój
20,15
4. Pokój
15,62
5. Pomieszczenie gospodarcze
6,04
6. Korytarz
2,21
7. Garderoba
8,12
8. Pokój
22,22
9. Łazienka
9,48
Razem
100,43
100,43

Pow. użytkowa

221,40 m²

Wysokość budynku

8,03 m

Powierzchnia zabudowy

241,64 m²

Min. szer. i dł. działki

34,75 x 21,85 m

ikona Pobierz i drukuj

House x01 - WRG1023

ikona 221,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona5
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 183,25 m²

Parter projektu House x01

1. Wiatrołap
6,62
2. Hall
15,21
3. Wc
3,07
4. Kotłownia
5,83
5. Pokój
7,67
6. Pokój
17,26
7. Pokój dzienny
37,57
8. Jadalnia
13,16
9. Kuchnia
15,73
10. Garderoba
4,76
11. Spiżarnia
4,68
12. Pomieszczenie gospodarcze
4,49
13. Garaż dwustanowiskowy
47,20
Razem
183,25
183,25

Piętro 1 - 100,43 m²

Piętro 1 projektu House x01

podłogi
1. Hall
10,26
2. Łazienka
6,33
3. Pokój
20,15
4. Pokój
15,62
5. Pomieszczenie gospodarcze
6,04
6. Korytarz
2,21
7. Garderoba
8,12
8. Pokój
22,22
9. Łazienka
9,48
Razem
100,43
100,43

Podobne projekty (405)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1729 LKP1063
LK&1729
Dodano!
Dodano!
219,47 m²
4
2
2

16 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Willa Floryda 8 WAH2142
Willa Floryda 8
Dodano!
Dodano!
212,34 m²
5
4
2

10 920 zł

13 650 zł

Tooltip

Cena regularna

10 920 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1633 LKP1084
LK&1633
Dodano!
Dodano!
232,37 m²
4
4
2

12 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt WAH1953
Hiacynt
Dodano!
Dodano!
210,18 m²
4
3
2

7 520 zł

9 400 zł

Tooltip

Cena regularna

7 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 128 KRX1297
HomeKoncept 128
Dodano!
Dodano!
239,21 m²
5
3
2

12 490 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1906 LKP1002
LK&1906
Dodano!
Dodano!
221,62 m²
3
2
2

14 760 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 wariant B WAH1790
Dom z widokiem 3 wariant B
Dodano!
Dodano!
210,95 m²
4
3
2

7 840 zł

9 800 zł

Tooltip

Cena regularna

7 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1684 LKP1072
LK&1684
Dodano!
Dodano!
224,62 m²
4
3
3

16 000 zł

Autor: Majchrzak Pracownia Projektowa sp. z o. o.

221,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

241,64 m²

Wysokość budynku
Tooltip

8,03 m

Min. szerokość działki
Tooltip

34,75 m

Min. długość działki
Tooltip

21,85 m

Opis szczegółowy

Ściany dwuwarstwowe: bloczek gazobetonowy + izolacja termiczna 25 cm. Stropy: żelbetowe, płyty prefabrykowane. Dach: konstrukcja żelbetowa, płyty prefabrykowane. Pokrycie dachu: folie EPDM + żwir. Elewacje: tynk gładki, panel elewacyjny. Zaprojektowano wykończenie zewnętrzne bryły tynkiem z elementami okładziny drewnianej.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
House x01

Projekt domu House X01 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających szeroką działkę, dzięki czemu unikniemy na niej efektu niewykorzystanej przestrzeni. Dom charakteryzuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż dwustanowiskowy cofnięty. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem płaskim, dzięki czemu piętro nie posiada skosów i tym samym jest w pełni funkcjonalne. Projekt House X01 to dom piętrowy, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W projekcie uwzględniono jedną toaletę na parterze oraz dwie łazienki na piętrze. Część nocna składa się z pięciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Sporym atutem projektu jest uwzględniona w nim praktyczna garderoba, która minimalizuje potrzebę posiadania w pokojach dużych szaf, dzięki czemu są one bardziej przestronne. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. House X01 zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.