Sprawdź

Projekt domu House 45 WRG1107

1. Wiatrołap
4,53
2. Korytarz
17,68
3. Spiżarnia
5,47
4. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
48,17
5. Pokój
14,55
6. Pokój
11,05
7. Pokój
10,11
8. Pokój
14,71
9. Łazienka
6,19
10. Garderoba
6,70
11. Łazienka
4,79
12. Pomieszczenie gospodarcze + pralnia
4,79
13. Pomieszczenie gospodarcze
2,83
14. Garaż dwustanowiskowy
47,35
Razem
198,92
198,92

Pow. użytkowa

151,57 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

7,54 m

Powierzchnia zabudowy

250,44 m²

Min. szer. i dł. działki

23,09 x 26,75 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

460 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

House 45 - WRG1107

ikona 151,57 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Konstrukcja: Murowana

6 390 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 198,92 m²

Wysokość stolarki

Legenda Zobacz oznaczenia użyte na rzutach

1. Wiatrołap
4,53
2. Korytarz
17,68
3. Spiżarnia
5,47
4. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
48,17
5. Pokój
14,55
6. Pokój
11,05
7. Pokój
10,11
8. Pokój
14,71
9. Łazienka
6,19
10. Garderoba
6,70
11. Łazienka
4,79
12. Pomieszczenie gospodarcze + pralnia
4,79
13. Pomieszczenie gospodarcze
2,83
14. Garaż dwustanowiskowy
47,35
Razem
198,92
198,92

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Wysokość stolarki

Legenda Zobacz oznaczenia użyte na rzutach

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (59)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Simon III G2 energo WRC2755
Simon III G2 energo
Dodano!
Dodano!
126,16 m²
4
3
2

4 240 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 240 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Gustav 3 plus WOF1277
Gustav 3 plus
Dodano!
Dodano!
141,77 m²
4
3
2

5 699 zł

5 899 zł

Tooltip

Cena regularna

5 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Czeremcha TBO1001
Czeremcha
Dodano!
Dodano!
174,26 m²
4
2
2

4 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Domena 170 B WRW1433
Domena 170 B
Dodano!
Dodano!
127,95 m²
4
2
2

5 290 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 730 G2 w1 KRZ1116
NewHouse 730 G2 w1
Dodano!
Dodano!
121,21 m²
4
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 117 G2 KRX1245
HomeKoncept 117 G2
Dodano!
Dodano!
121,68 m²
3
2
2

6 190 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

6 021 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Mestre WRN1482
Mestre
Dodano!
Dodano!
133,90 m²
3
2
2

4 195 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Aksamit 6 BSA2400
Aksamit 6
Dodano!
Dodano!
138,60 m²
3
1
2

5 249 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

460 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

100 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

266 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

94 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

151,57 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

250,44 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

7,54 m

Szerokość elewacji

19,09 m

Długość elewacji

22,75 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,09 m

Min. długość działki
Tooltip

26,75 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Pompa ciepła (OZE) - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją - szczegóły

Opis szczegółowy

Fundamenty: płyta fundamentowa. Ściany: silikat + 20cm styropian. Dach: więźba + wiązary, pokrycie blacha na rąbek. Strop: lekki na dolnym pasie wiązarów.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
House 45

Projekt domu parterowego House 45 z obszernym garażem, z dachem dwuspadowym, z tarasem, z wejściem od południa,
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Dokumentacja jest zabezpieczona specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot. W skład dokumentacji wchodzi niezaplombowany egzemplarz projektu technicznego architektury, służący do weryfikacji zgodności otrzymanego projektu z zamówieniem. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.

Społeczność projektu domu
House 45 w budowie

Opinie o projekcie domu
House 45