Sprawdź

Projekt domu HomeKoncept 35 KRX1039

1. Wiatrołap
11,36
2. Hall
12,90
3. Pokój dzienny
27,10
4. Jadalnia
21,79
5. Kuchnia
14,43
6. Spiżarnia
3,67
7. Łazienka
5,95
8. Pokój
14,64
9. Kotłownia
5,51
10. Garaż dwustanowiskowy
42,69
Razem
160,04
160,04
11. Taras
38,57

pomieszczenia
podłogi
1. Pomieszczenie gospodarcze
6,36
8,41
2. Garderoba
4,63
6,11
3. Pokój
21,73
25,17
4. Pokój
18,77
22,66
5. Pokój
24,73
28,40
6. Garderoba
6,33
8,34
7. Łazienka
11,27
14,95
8. Korytarz
11,16
11,16
Razem
104,98
125,20
9. Taras
34,82
10. Balkon
11,65

Pow. użytkowa

222,33 m²

Kąt dachu

37°

Wysokość budynku

8,65 m

Powierzchnia zabudowy

216,23 m²

Min. szer. i dł. działki

21,65 x 30,47 m

ikona Pobierz i drukuj

HomeKoncept 35 - KRX1039

ikona 222,33 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 160,04 m²

Projekt domu HomeKoncept 35 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
11,36
2. Hall
12,90
3. Pokój dzienny
27,10
4. Jadalnia
21,79
5. Kuchnia
14,43
6. Spiżarnia
3,67
7. Łazienka
5,95
8. Pokój
14,64
9. Kotłownia
5,51
10. Garaż dwustanowiskowy
42,69
Razem
160,04
160,04
11. Taras
38,57

Poddasze - 104,98 m²

Projekt domu HomeKoncept 35 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pomieszczenie gospodarcze
6,36
8,41
2. Garderoba
4,63
6,11
3. Pokój
21,73
25,17
4. Pokój
18,77
22,66
5. Pokój
24,73
28,40
6. Garderoba
6,33
8,34
7. Łazienka
11,27
14,95
8. Korytarz
11,16
11,16
Razem
104,98
125,20
9. Taras
34,82
10. Balkon
11,65

Podobne projekty (578)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1446 LKP1094
LK&1446
Dodano!
Dodano!
207,09 m²
4
3
2

12 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 8 WAH2118
Hiacynt 8
Dodano!
Dodano!
222,33 m²
5
3
2

7 600 zł

9 500 zł

Tooltip

Cena regularna

7 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła KRY1001
Nasza Stodoła
Dodano!
Dodano!
238 m²
5
4
2

7 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1817 LKP1014
LK&1817
Dodano!
Dodano!
235,22 m²
2
2
2

14 760 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1684 LKP1072
LK&1684
Dodano!
Dodano!
224,62 m²
4
3
3

16 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 791 KRZ1069
NewHouse 791
Dodano!
Dodano!
206,01 m²
4
3
2

6 490 zł

6 990 zł

Tooltip

Cena regularna

6 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 98 KRX1226
HomeKoncept 98
Dodano!
Dodano!
205,22 m²
4
3
2

8 990 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 703 KRZ1068
NewHouse 703
Dodano!
Dodano!
218,95 m²
5
4
2

7 190 zł

7 690 zł

Tooltip

Cena regularna

6 990 zł najniższa cena

Autor: HOMEKONCEPT

222,33 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

216,23 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

434,77 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

1 322 m³

Powierzchnia dachu

192 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

37°

Wysokość budynku
Tooltip

8,65 m

Szerokość elewacji

14,65 m

Długość elewacji

24,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,65 m

Min. długość działki
Tooltip

30,47 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

64,42 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

18,40 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Fundamenty: tradycyjne - na ławach fundamentowych. Strop: żelbetowy wylewany. Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian Termo Organika 20 cm/wełna mineralna 17 cm. Dach: tradycyjna więźba dachowa pokryta dachówką ceramiczną lub cementową CREATON, okna dachowe FAKRO, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY. Elewacja: betonowe płyty elewacyjne połączone z tynkiem i deskami elewacyjnymi Thermory thermo sosna skandynawska firmy Komplex Market. Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny, grzejniki kanałowe przy dużych przeszkleniach na parterze oraz tradycyjne grzejniki w pozostałych pomieszczeniach. Wentylacja: mechaniczna z rekuperacją.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
HomeKoncept 35

Projekt domu HomeKoncept-35 jest alternatywą popularnego projektu HomeKoncept-10. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu HomeKoncept-35 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt HomeKoncept-35 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.