Sprawdź

Projekt domu Hiacynt 2 BSA1510

1. Wiatrołap
4,10
2. Korytarz
17,30
3. Kuchnia + jadalnia
17,60
4. Pokój dzienny
30,20
5. Pokój
12,20
6. Łazienka
2,70
7. Kotłownia
8,40
8. Garaż jednostanowiskowy
18,70
Razem
111,20
111,20

podłogi
1. Korytarz
14,60
2. Pokój
13,20
3. Pokój
21,40
4. Pokój
12,40
5. Łazienka
6,40
6. Strych
7,10
Razem
75,10
75,10

Pow. użytkowa

167,60 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

9,07 m

Powierzchnia zabudowy

141,20 m²

Min. szer. i dł. działki

22,25 x 19,83 m

ikona Pobierz i drukuj

Hiacynt 2 - BSA1510

ikona 167,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 111,20 m²

Projekt domu Hiacynt 2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,10
2. Korytarz
17,30
3. Kuchnia + jadalnia
17,60
4. Pokój dzienny
30,20
5. Pokój
12,20
6. Łazienka
2,70
7. Kotłownia
8,40
8. Garaż jednostanowiskowy
18,70
Razem
111,20
111,20

Poddasze - 75,10 m²

Projekt domu Hiacynt 2 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
14,60
2. Pokój
13,20
3. Pokój
21,40
4. Pokój
12,40
5. Łazienka
6,40
6. Strych
7,10
Razem
75,10
75,10

Podobne projekty (1334)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1775 LKP1036
LK&1775
Dodano!
Dodano!
161,84 m²
4
2
1

12 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Weranda 5 BSA2292
Weranda 5
Dodano!
Dodano!
150,71 m²
3
2
0

5 549 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rozsądny WAH1539
Rozsądny
Dodano!
Dodano!
165,45 m²
5
2
1

5 320 zł

6 650 zł

Tooltip

Cena regularna

5 320 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-157 PZB1137
N-157
Dodano!
Dodano!
158,52 m²
4
3
0

8 882 zł

9 350 zł

Tooltip

Cena regularna

8 882 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 101 KRK1649
Dom przy Cyprysowej 101
Dodano!
Dodano!
152,55 m²
5
3
1

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Z pergolą 01B KZB1041
Z pergolą 01B
Dodano!
Dodano!
152,65 m²
4
2
0

5 200 zł

Zdjęcie 1 projektu Tyniec 01 KZB1005
Tyniec 01
Dodano!
Dodano!
151,72 m²
4
2
1

4 600 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-07 wariant 3 dwulokalowy JGC1227
BS-07 wariant 3 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
154,20 m²
6
4
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena

Autor: Domy w Stylu

167,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

141,20 m²

Powierzchnia dachu

250 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

9,07 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,25 m

Min. długość działki
Tooltip

19,83 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

39,15 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 45°. Stropy: żelbetowe, wylewane. Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Ogrzewanie: gazowe, olejowe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²

Opis projektu domu
Hiacynt 2

Projekt domu Hiacynt 2 jest wariantem cieszącego się popularnością projektu Hiacynt. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Hiacynt 2 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt Hiacynt 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.